Zimbabvė: „ZimParks“ gauna „Pangolins“ stebėjimo techniką

Zimbabvė: „ZimParks“ gauna „Pangolins“ stebėjimo techniką

Zimbabvės parkų ir laukinės gamtos valdymo tarnybos (ZimParks) siekis išsaugoti skaitmeninę erdvę sulaukė didelio postūmio, kai vietinė įmonė paaukojo modernių technologijų.

Tikimasi, kad modernus pirmasis gyvo žemės pangolino gavimo ir įvertinimo protokolas, kurį padovanojo Tikki Hywood fondas, paskatins jų laukinės gamtos gelbėjimo ir reabilitacijos pastangas. Fondo įkūrėja Lisa Hywood sakė: „Šiandien yra istorinė proga, žyminti dar vieną pirmąjį pasaulyje pangolino išsaugojimo žingsnį, kuriam vadovauja Zimbabvė.

„Kaip tauta, pripažinome šį nykstantį žinduolį ir jo svarbą aplinkai ir susivienijome kaip gamtosaugos partneriai, kad sukurtume ir įgyvendintume ekspertų sprendimus, susijusius su augančiu pasauliniu rūpesčiu“, – sakė ji.

„Dėkojame už ZimParks paramą priimant šiuos pirmojo atsakiklio vadovus, Pangolin Boxes ir remiant mūsų mobiliųjų programų, kurios padės teisėsaugai užtikrinti teisingumą Zimbabvės laukinei gamtai, paleidimą.

„Zimparks“ finansų ir administracijos direktorius P. Precious Mhaka gavo auką organizacijos vardu.

Jis padėkojo aukotojams už jų pastangas ir pažadėjo „ZimParks“ įsipareigojimą išsaugoti laukinę gamtą.

“Laukinės gamtos išsaugojimas apima daugybę veiksmų. Vienas iš tokių veiksmų yra privačių suinteresuotųjų šalių ir įgaliotų institucijų bendradarbiavimas šioje pasaulinėje kovoje su neteisėta prekyba laukiniais augalais ir gyvūnais”, – sakė Mhaka.

Jis sakė, kad ypač antžeminių pangolinų atveju Tikki Hywood fondas ir Zimbabvės parkų ir laukinės gamtos tarnyba dirbo kartu, kad vadovautų šios rūšies apsaugos iniciatyvai Afrikoje.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.