Vyras sulaikytas dėl pangolininių žvynų

New Era Newspaper

48 metų Angolos pilietis Joao Kasanga vakar turėjo stoti prieš teismą po to, kai praėjusią savaitę Kavango West policija jam per įgėlimo operaciją buvo rasta su pangolininėmis apnašomis.

Vyras buvo sulaikytas po to, kai jis pasiūlė parduoti pangolino svarstykles slaptiems policijos pareigūnams.

„Įtariamasis Angolas buvo sugautas apie 16 val. 48 val. Siya kaime.

Įtariama, kad dėl žvalgybos vykdomos operacijos buvo sulaikytas Kasangas, pas kurį buvo rastos dvi pangolino odos, kurių vertė siekia 100 000 N USD“, – rašoma policijos pranešime apie nusikaltimą.

Pirmadienį jis pasirodė Kahenge periodiniame teisme.

Policijos teigimu, įtariamasis neturėjo oficialaus Aplinkos ministerijos leidimo, suteikiančio teisę turėti tokius gaminius.

Bylos nagrinėjimas atidėtas iki 2022 m. kovo 8 d., kad būtų galima ištirti ir įtariamajam įgyti teisinį atstovavimą.

Užstatas nebuvo skirtas.

Dėl nesusijusio reikalo Kavango Westo policija penktadienio vakarą Kapakoje taip pat suėmė pensininką dėl įtariamo nusikaltimo sužalojimo ir užpuolimo per grasinimus.

Teigiama, kad įtariamasis įžeidė skundo pateikėją ir grasino ją nužudyti.

60-metis vyras buvo sulaikytas, policija tęsia tyrimą.

Per kitą nusikaltimo incidentą Ncaute policija sulaikė du vyrus dėl įtariamo akcijų vagystės, kuri, kaip pranešama, įvyko šių metų rugpjūčio ir gruodžio 10 d. Hondepeke kaime Kavango West mieste.

Pasak policijos, įtariama, kad du įtariamieji, kurių amžius yra nuo 20 iki 30 metų, pavogė ir papjovė 12 ožkų ir penkis viščiukus, kurių vertė – 16 220 N USD.

Vakar jie taip pat turėjo stoti į teismą.

Vis dar Ncaute policijos komisariate buvo pradėta byla dėl prekybos kanapėmis ir Ginklų ir šaudmenų konvencijos įstatymo 7/1996 po to, kai praėjusį penktadienį apie 13 val. 54 val. Ceha kaime buvo rastas 39 metų įtariamasis, be licencijos turėjęs šaudmenų. .

Pasak policijos, įtariamasis taip pat buvo rastas pas keturis siuntinius, 21 balioną, vieną kanapių sėklų plastiką ir vieną gyvą šautuvo šovinį.

– jmuyamba@nepc.com.na