Šunims draugiški barai „Sheffield“: geriausi barai, kavinės ir alaus sodai, kuriuos verta aplankyti, įskaitant „Pangolin Craft Beer“, „Molly’s Cafe & Deli“ ir „Cutlery Works“

Šunims draugiški barai „Sheffield“: geriausi barai, kavinės ir alaus sodai, kuriuos verta aplankyti, įskaitant „Pangolin Craft Beer“, „Molly's Cafe & Deli“ ir „Cutlery Works“

DogFriendlySheffield.co.uk, svetainė, kurioje pateikiami šunims draugiški barai, kavinės, restoranai ir kt. Šefilde, surengė antrus metinius metų pabaigos apdovanojimus. Jie paprašė Šefildo šunų savininkų keliose kategorijose nominuoti ir balsuoti už savo mėgstamiausias šunims palankias vietas.

Dog Friendly Pub / Metų baro titulą, bendradarbiaujant su Pints ​​of Sheffield, laimėjo Pangolin Craft Beer, Hillsborough. Antrąją vietą užėmė „Sheaf View“ užeiga Heeley mieste. Svetainėje rašoma: „Šioje kategorijoje nominuoti 54 skirtingi šunims pritaikyti barai, todėl Šefilde galima rinktis iš daugybės šunims pritaikytų aludžių ir barų.

„Pangolin yra viena iš Šefildo augančių craft alaus butelių parduotuvių barų, draugiška vieta Hillsborough’s Middlewood Road, šalia Hillsborough parko, kurioje visada laukiami šunys ir jų šeimininkai.

Registruotis į mūsų kasdienį naujienlaiškį

i naujienlaiškis pramušė triukšmą

Savininkas Nickas Davy’is Šefildo alaus bare „Pangolin“, kurį šunims draugiško Šefildo svetainės gerbėjai išrinko mėgstamiausiu miesto alu ar baru. Nuotrauka: Chrisas Etchellsas

„Jie laimėjo šunims draugiško metų baro karūną, surinkę 30 % galutinių balsų.

„Pangolin“ savininkas Nickas Davy sakė: „Džiaugiamės, kad laimėjome, labai ačiū visiems, kurie už mus balsavo.

Įkvėpti mūsų pačių užeigų mėgstančio šunelio Rolo, draugiškumas šunims visada buvo mūsų planų pagrindas. Mums patinka tik matyti, kaip šunų baras pripranta, siūlo lovas pailsėti ir skanėstus.

„Jei niekada anksčiau pas mus nesilankėte, mes esame puiki stotelė po pasivaikščiojimo po Riveliną ar greito pasivaikščiojimo parke.

Šefildo craft alaus baras „Pangolin“, šunims draugiško Šefildo svetainės gerbėjų išrinktas mėgstamiausiu miesto baru ar baru

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

9 gražūs Naujųjų metų ir Kalėdų pasivaikščiojimai Šefilde ir Peak rajone

Dog Friendly Cafe / Restaurant of the Year (bendradarbiaujant su Girl Eats Sheffield) laimėjo Molly’s Cafe & Deli Hillsborough mieste.

Antrąsias vietas užėmė „Treehouse Board Game Cafe“, „Highfield“ ir „Four Corners Canteen“, Nether Edge.

Kas buvo išrinktas mėgstamiausiu Šefildo šunų pasivaikščiojimu?

„Wisewood Inn“ Šefilde, kuri laimėjo ir geriausią alaus sodą, ir geriausius sekmadienio pietus kategorijoje „Dog Friendly Sheffield“ kasmetinėje apklausoje

Brandonas iš „Dog Friendly Sheffield“ sakė: „Kitoje kelio nuo Šefildo mėgstamo šunims pritaikyto baro rasite Šefildo mėgstamą šunims pritaikytą kavinę!

„2020 m. balsavime „Molly’s Cafe“ ir „Deli“ užėmė antrąją vietą, o šiemet laimėjo. Puikiai įsikūrę Hillsborough parko pakraštyje, jų skanūs saldžių ir pikantiškų patiekalų asortimentas puikiai tiks prieš pasivaikščiojimą arba po jo.

„Molly’s“ savininkai sakė: „Mums labai patinka matyti savo keturkojus delikatesuose, jie apšviečia mūsų mažą erdvę pagrindinėje gatvėje.

“Delikatese turime tiek daug personažų, o mainais jie mėgsta mūsų šuniškus skanėstus ir glamones. Mes vertiname savo pūkuotus draugus taip pat, kaip ir jų šeimininkus – labai džiaugiamės laimėję šį apdovanojimą!”

Kiti apdovanojimų laimėtojai yra:

Metų šunims palankaus maisto salė

Nugalėtojas: Stalo įrankiai, Neepsend

Antroji vieta: savivaldybė, Šefildo miesto centras

Šunims draugiškas metų alaus sodas Laimėtojas: Wisewood Inn, Loxley

Antroji vieta: Riverside, Kelham sala

Šunims draugiški sekmadienio pietūs Metų nugalėtojas: Wisewood Inn, Loxley

Antroji vieta: Old Horns Inn, Bradfield

Tinklalapio sekėjai taip pat balsavo už mėgstamiausius šunų pasivaikščiojimus.

Rivelino slėnio gamtos takas buvo nugalėtojas antrus metus, po jo sekė Graves parkas, Ecclesall Woods, Endcliffe parkas ir Forge Dam.

Brandonas apie rezultatus sakė: „Mus nustebino tai, kiek skirtingų vietų šiemet buvo nominuota, o surinkę beveik 500 balsų beveik padvigubinome praėjusių metų skaičių.

„Tvirtai tikime, kad Šefildas yra vienas geriausių JK miestų, turinčių šunį, ir tai priklauso nuo šimtų nepriklausomų įmonių, kurios sveikina šunis ir jų šeimininkus po dienos, praleistos tyrinėjant „The Outdoor City“.

Leave a Comment

Your email address will not be published.