stf: Leopardo odos, ilčių ir pangolino žvynai konfiskuoti Deogarh mieste | Bhubaneswar naujienos

JAV Nagare sulaikytas vyras su pangolinu |  Dehradun naujienos
Bubanesvaras: Nusikaltimai laukinei gamtai tęsiasi nenumaldomai, o Nusikaltimų skyriaus Specialiųjų užduočių grupė (STF) penktadienį paėmė iš vyro Deogarho rajone leopardo odą, dramblio iltį ir beveik 2 kg pangolino žvynų. Nustatyta, kad kaltinamasis yra Deogarho rajono gyventojas Madanas Kumaras Jayapura (45 m.).
Susidorojimas surengtas kitą dieną po to, kai ketvirtadienį STF atėmė dvi leopardo odas iš kito vyro Mayurbhanj rajone.
„Mes veikėme pagal naują indėlį ir užpuolėme vietą netoli Telibanio Nacionaliniame greitkelyje Nr. 49 ir ​​sulaikė kaltinamąjį su leopardo oda, dramblio ilte ir pangolino žvyneliais. Reido metu mums padėjo vietos miškų pareigūnai. Atrodo, kad kaltinamasis yra tarpininkas. Bandysime atsekti brakonierių ir išsiaiškinti asmenį, kuris tiekė laukinių gyvūnų kūno dalis Džajapurai“, – sakė STF pareigūnas.
STF aptiko kulką ant leopardo odos, todėl kilo įtarimų, kad leopardą galėjo nušauti brakonierius.
STF konfiskuotus laukinės gamtos eksponatus išsiųs į Indijos laukinės gamtos institutą Dehradune cheminiam tyrimui.
Nors pagrindinis STF mandatas yra pažaboti organizuotus nusikaltimus ir prekybą narkotikais valstybėje, nykstančių laukinių gyvūnų rūšių apsauga ir susidorojimas su laukinių gyvūnų kontrabandininkais taip pat išliko jo dėmesio sfera. Nuo 2020 m. iki šiol STF konfiskavo 25 leopardų kailius, 13 dramblių ilčių, septynias elnio odas, išgelbėjo devynis pangolinus ir konfiskavo 16 kg sveriančių pangolinų svarstykles.
Iš viso per tą laikotarpį buvo sulaikyti 55 asmenys, įtariami prisidėję prie nusikaltimų laukinei gamtai.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.