„South Park Post COVID“ 2 dalies pabaiga paaiškinta: Cartmano likimas

South Park Return Of COVID

Turėjome žinoti, kad viskas pavirs į pietus.

Pietų parkas oficialiai jį suvyniojo Paskelbti COVID saga ketvirtadienį su COVID sugrįžimaspraėjusią Padėkos dieną mums tarnavo vienos valandos tęsinys po futuristinės puotos Paramount +.

Prieš tęsdami šią istoriją, pateikiame iš pažiūros vidutiniškos dienos South Park pagrindinėje mokykloje prisiminimus. Cartmanas su džiaugsmu praneša, kad per sporto pamoką nufotografavo Heather Williams, kaip šantažavo, kad gautų Denverio Nuggets bilietus iš gerai bendraujančios Heather mamos. Tačiau prieš tai, kai Cartmanas turi galimybę su ja susikauti, mokykla paskelbia apie dviejų savaičių uždarymą, leidžiantį faršui likti neatskleistas.

Tada prasideda karantino vargas. Stano tėvai pradeda muštis, jį nuolat kamuoja depresija, netyčia gyvą sudegina Shelly, mama nusižudo – visus devynis jardus. Prisiminimai vis dar persekioja suaugusiojo Stano košmarus, ypač dabar, kai jis atsidūrė antrajame karantine; dėl neseniai atrasto McCormickron padermės, tačiau į Pietų parką ar iš jo leidžiama atvykti 20–30 metų.

Norint naudotis Kenny kelionių laiku technologijomis, reikia jo akivaizdaus bendražygio „Victoro Chauso“, kurį Stanas ir Kyle’as atranda kaip Buttersą, kai jie vėl susitinka South Park Mental Asylum Plus. (Šoninė pastaba: Chausas / Chaosas atskleidžiamas pabaigoje Paskelbti COVID tikrai buvo geriausias, ar ne?)

Tačiau nuo tada, kai pamatėme jį 2021 m., daug kas pasikeitė apie tą, kurį jie vadino „Sviestu“. Net po to, kai buvo panaikinti pirmieji karantino įsakymai, tėvai, matyt, laikė jį po užraktu. Jie netgi jį įžemino, tada visiškai dingo, palikdami savo kambaryje 16 metų. Dabar jis yra ūsuotas NFT grifteris, kurio metodai, dažniausiai susiję su tuo, kad kažkas taip giliai įveda valiutą, kad nusižudo patys ir galbūt kiti, yra pagrįstai laikomi „neapsakomais“.

Tuo tarpu Cartmanas sukūrė kuklų maištą, pasiryžęs neleisti Kailui keliauti laiku atgal. Įsitikinęs, kad Kyle’as siekia sunaikinti savo šeimą ir neleisti jam kada nors susitikti su savo mylimąja Yentl, jis paslepia juos bažnyčios palėpėje. (Tai, kad jo dukra pradeda vesti dienoraštį apie Kyle’o neteisybę, atrodo kaip žemai kabantis vaisius, net jei Pietų parkas.) Kai Cartman pagauna vėją, kad jo priešai dirba su Sviestu, jis pasinaudoja galimybe išjungti jų veiklą iš vidaus ir pavogti įrangą sau. Į įdarbinimo procesą įtrauktas momentas, kai Buttersas netyčia šlapinasi per visą Kartmaną vonioje, kuris vos nepraleido mūsų kasmetinio sąrašo „Scenų, kurių norėtume, kad negalėtume pamatyti“.

Štai čia staiga pasikeičia Cartmano žinutės. Užuot sulaikęs Kyle’ą nuo sugrįžimo į laiką, jis įtikina Klaidą grįžti į praeitį ir nužudyti Kailį praeityje. Jis patiki, kad Klaidas įvykdys šią misiją, nes, būdamas prieš vaxxer’ą, Clyde’as įrodė, kad yra pasirengęs laikytis savo įsitikinimų, net jei tai reikštų, kad kiti žmonės mirs. Kita vertus, Cartmano šeima nepalaiko šio smurtinio plano. Jie tiki, kad susijungimas su Kyle’u išryškino Kartmeno blogiausius dalykus, ir ji tiki, kad jie vis tiek suras vienas kitą kitokiu laiko juostoje. Sąžiningai, tai savotiškai gražu.

Tačiau kadangi Cartmano kūdikis yra chaosas gryniausiu pavidalu, jis patraukia svirtį ir nusiunčia Klaidą atgal laiku, kol Cartmanas nepraneša apie pasikeitusius planus. Taigi Cartmanas, Kyle’as ir Stanas taip pat turi grįžti, kad neleistų Klaidui nužudyti Kailo. Tai viskas, kas baigiasi tuo, kad Cartmanas išpučia Klaidui smegenis ir nuleidžia jį nuo tilto.

Ir vis dėlto… niekas nesikeičia. Kai vaikinai pradeda susidurti su galimybe, kad dabar yra įstrigę praeityje, būdami suaugę, jie atskirai pripažįsta, kad suklydo. Kadangi Randy visada mylėsis su tuo pangolinu visais įmanomais laiko intervalais, neįmanoma užkirsti kelio COVID. Tačiau tai, ką jie sugebėjo suvaldyti, buvo jų reakcija į pandemiją. Jie buvo išsigandę, pasimetę ir nežinojo, kuo tikėti, todėl visi pasuko skirtingais keliais – ir jiems reikia pradėti vieni kitus šiek tiek apkarpyti.

Trokšdami vieno „precedento laiko“, trys suaugę vyrai apsilanko pas jaunąją Heather Williams ir parodys jai nuotrauką, kurią Cartman nufotografavo, kaip jos faršimas sporto salėje. Ir kaip tik taip, jų jaunesnieji yra nuskraidinami į Denverio Nuggets žaidimą Heather mamos sraigtasparnių kompanijoje. Būsimasis Stanas padaro dar vieną pakeitimą, grąžindamas Randy niūrų pumpurą, kuris sukuria pakankamai stiprų įtampą, kad Randy atsiprašytų Sharon už tai, kaip jis pasielgė pandemijos metu. Jis visiems miesto gyventojams išduoda ravėjimą nemokamai, o santykiai stebuklingai pataisomi pagal Kelly Clarkson dainą „I Forgive You“. Bet svarbiausia, kad jų daugiau nėra Space Jamsu.

South Park Cartman BenamiaiTada mums suteikiamas žvilgsnis į ryškias naujas veikėjo ateitį: Stanas yra (kosmoso?) kariuomenėje, Kenny laimi Nobelio premiją už tamsiosios medžiagos derinimą su krūtų implantais, Jimmy grįžta į niūrią komediją, Shelly ir Sharon yra gyvas, o Wendy ir Stanas kartu leidžia Naujuosius. Taip, viskas gerai, kas baigiasi… o, tiesa. Kartmanas.

„Vargšas Cartmanas. Labai liūdna, jis niekada nieko nepadarė su savo gyvenimu “, – dejuoja Kyle’as ir Stanas, kai girtas, nepasiturintis Cartmanas keikia juos iš kitos gatvės. Tačiau net Buttersui neliko jokios simpatijos. „Nagi, bičiuliai, mes negalime praleisti dar vienos šventės, gailėdami Eriko“, – sako jis. „Nėra nieko, kas galėjo pakeisti jo kelią.

O… tiek apie Yentl, spėjame.

Ką tu galvoji Post COVID: COVID sugrįžimas? Tada įvertinkite jį žemiau esančioje apklausoje parašyk komentarą su visa apžvalga.

Leave a Comment

Your email address will not be published.