Šiaurės kyšulyje sulaikyti du Vokietijos piliečiai už prekybą nykstančiomis ropliais

Close-up of a group of armadillo girdled lizards.

Šarvuotų driežų grupės vaizdas iš arti.

NUOTRAUKA: Thorsten Spoerlein / iStock / Getty Images Plus

Johanesburgas. Netoli Ašhamo, Šiaurės kyšulyje, buvo suimti du Vokietijos piliečiai, kurie sugavo nykstančius roplius, įskaitant šarvuotus driežus, ketindami juos nelegaliai parduoti, sekmadienį pranešė Miškų, žuvininkystės ir aplinkos departamentas.

Abu įtariamieji buvo suimti penktadienį netoli sienos su Botsvana ir Namibija, Kalahario dykumos pakraštyje, sakoma departamento pranešime.

Vyrai taip pat gabeno nelegalius narkotikus.

Departamentas nurodė, kad vokiečių pora ketino nelegaliai išgabenti šarvuotus driežus, gekus ir vėžlius „iš Pietų Afrikos į pelningą tarptautinę egzotinių gyvūnų prekybą“.

Jie buvo sulaikyti po bendros policijos pajėgų, nacionalinių parkų ir aplinkosaugos pareigūnų operacijos, sakoma pareiškime.

Niekada nepraleiskite istorijos. Pasirinkite iš mūsų naujienlaiškių asortimento kad norimos naujienos būtų pristatytos tiesiai į gautuosius.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame faktai ir fantastika susilieja

Nežinomybės laikais jums reikia žurnalistikos, kuria galite pasitikėti. Tik skirta 75 RUB per mėnesį, turite prieigą prie išsamios analizės, tiriamosios žurnalistikos, geriausių nuomonių ir daugybės funkcijų. Žurnalistika stiprina demokratiją. Investuokite į ateitį šiandien.

Leave a Comment

Your email address will not be published.