Šį šeštadienį „Will’s Pub“ pradeda baisų sezoną su scenariju „The Family Ghouls“

Šį šeštadienį „Will's Pub“ pradeda baisų sezoną su scenariju „The Family Ghouls“

Raganius, griebkite šluotas! Zombiai, atidarykite savo kriptas! Vampyrai, galąsti dantis! Atėjo baisus sezonas, o Orlando „Pangolin“ pasiruošę persekioti jūsų pasaulį su gyvai surašytu Helovino pankroko šmaikščiu. Šeimos vaiduokliai šį šeštadienį, spalio mėn. 2, paties Orlando PBR kapinėse, Will’s Pub.

Dėl Pangolino Šeimos vaiduokliai tai tikrai šeimos reikalas. Grupė yra giliai įsišaknijusi į Helovino siaubo naktis ir platesnes persekiojančias bendruomenes. Daugiau nei 20 metų išgąsdindami pagal savo kolektyvo diržus, jie įdarbino nuostabiausius Orlando talentus, kad galėtų surengti šou. Pačios grupės žodžiais: „O kas, jei didelis pramogų parkas paprašytų Orlando pop punk grupės surengti pasirodymą Helovino renginiui? Jie to nepadarė, bet mes nusprendėme tai padaryti bet kokiu atveju.

Šeimos vaiduokliai koncepcija prasidėjo sausį ir pasireiškė tuo, ką Pangolin vadina jų „ambicingiausiu projektu iki šiol“. Naktis tikrai yra gamyba. Dalyviai gali tikėtis scenarijaus pasirodymo su kostiumais, makiažu ir projekciniais efektais. Grupė atliks visiškai naujas melodijas, įkvėptas klasikinių pabaisų filmų, įskaitant savo naujausią singlą „Blood $ ucker (Dracula Owes Me Money)“ ir netgi užsimins apie kai kurias vietines „Haunt History“ legendas, kurios visą naktį pasirodė epizodiškai.

Orlando vietiniai „Our Escape“ ir Melburno „Casket Culture“ šią bauginančią naktį scenoje dalinsis su begalviais antraštėmis. Kostiumai yra skatinami, nes dalyviai laukia apgaulės ar malonumo. Tegul siaučia baisūs laikai, Orlandai.


Sekite Centrinės Floridos naujienas ir peržiūras naudodamiesi mūsų savaitiniais informaciniais biuleteniais ir apsvarstykite galimybę paremti šį nemokamą leidinį. Mūsų maža, bet galinga komanda nenuilstamai dirba, kad pateiktų jums Centrinės Floridos naujienas, ir kiekviena smulkmena padeda.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.