Ši baisi knyga parodo, kodėl „Covid-19“ laboratorijos nuotėkio teorija nemirs

Ši baisi knyga parodo, kodėl „Covid-19“ laboratorijos nuotėkio teorija nemirs

Užuot pripažinęs, kad WIV tyrinėtojai yra mokslininkai, o ne burtininkai, Virusinis atkreipia dėmesį į daugiau faktų, kurie atrodo miglotai. Jame puslapiai skirti aptarti, pavyzdžiui, duomenų bazei, kurioje pateikiami gyvūnų mėginiai ir virusų sekos, kurias sukūrė WIV, kuri tariamai atsijungė 2019 m. rugsėjo 12 d.

Kaip ir daugelyje laboratorijų nutekėjimo diskurso, kaltinimai nėra aiškiai nurodyti. Panašu, kad duomenų bazė buvo atjungta, nes Uhano virusologijos institutas slėpė nutekėjimą, tačiau laikas neturi prasmės. Jei koronavirusas buvo paleistas Uhano viduryje arba galbūt prieš rugsėjo 12 d., kodėl padarėAr gydytojai nepastebi netipinės pneumonijos atvejų, kurie didėja iki gruodžio pabaigos? Pasklidusios hospitalizacijos dėl to, ką dabar žinome, buvo Covid-19, prasidėjo maždaug gruodžio 10 d., o atvejų skaičius, be jokios abejonės, pradėjo daugėti prieš tai, tačiau mintis, kad toks užkrečiamas virusas Uhane mažiausiai du mėnesius galėjo cirkuliuoti žemiau radaro, sukelia tikėjimą. Be to, rugsėjo mėn. nutekėjimo idėja prieštarauja kitam populiariam nutekėjimo iš laboratorijos scenarijui, kuris taip pat teigiamai išgirstas knygoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama trims darbuotojams iš koronaviruso laboratorijos WIV, kurie lapkritį pateko į ligoninę su gripo simptomais. Šis gandas dažnai sklando kaip įrodymas, kad pirmieji žinomi žmonių užsikrėtimo Covid-19 atvejai buvo tiesiogiai susiję su laboratorija, nors šie darbuotojai taip pat galėjo susirgti gripu, o WIV neigia, kad bet kuriam darbuotojui buvo teigiamas Covid-19 testas. antikūnų.


Chanas ir Ridley yra jautrūs bet kokiam pasiūlymui, kad jie prekiauja sąmokslo teorijomis. Tarsi nelaimingas atsitikimas galėtų būti sąmokslas “, – šaiposi jie. Tačiau atrodo, kad visi scenarijai yra svarbūs tik tada, kai įtikina mus, kad vyksta didelis slėpimas: jei WIV sąmoningai slepia ryšį tarp Tongguano minų veleno ir RaTG13. nuo 2016 m. pavyzdžiui, tai iš tikrųjų būtų sąmokslas. Jei duomenų bazė būtų pašalinta siekiant ką nors paslėpti, tai taip pat būtų sąmokslas. Jei WIV meluoja apie kraujo tyrimus, kurie parodė, kad 2019 m. lapkritį nė vienas jos darbuotojas nesirgo Covid-19, arba jei Kinijos vyriausybė jau atliko visus tyrimus, kurie leistų nustatyti Covid-19 laboratorinę kilmę, bet tai pasirinktinai paviešinus tik natūralią kilmę patvirtinančius įrodymus – kaip teigiama knygoje – visa tai, kas išdėstyta pirmiau, pareikalautų daugelio žmonių slapto susitarimo.

Kai iškeliate konkrečius objektus į vieną teoriją, laboratorijos nutekėjai išmeta šiek tiek kitokią versiją. Jei Covid-19 nepavyko pagaminti iš RaTG13, kas būtų, jei jis būtų pagamintas iš kito viruso, pavyzdžiui, RaTG13? Nėra socialinio ar geografinio ryšio su Uhano institutu? Na, galbūt tai buvo kita laboratorija, apie kurią mes nežinome. Nėra akivaizdžių genetinės modifikacijos požymių? Tarkime, jie naudojo nematomą techniką? Nė vienas iš šių scenarijų nėra iš pirmo žvilgsnio neįmanomas, todėl iškėlus nė vieno iš jų negalima atmesti. Tačiau nė vienas iš jų nėra paremtas jokiais įrodymais. O jei tau nepatinka tie, jie turi kitų. Jie čia tik užduoda klausimus.

Leave a Comment

Your email address will not be published.