Sanwo-Olu nutraukia tylą apie #EndSARS ataskaitą, pakviečia Falzą, p. Makaronai pasivaikščiojimams ramiai

Sanwo-Olu nutraukia tylą apie #EndSARS ataskaitą, pakviečia Falzą, p.  Makaronai pasivaikščiojimams ramiai

Jis taip pat apgailestauja, kad nutekinta ir neteisėta ataskaitos kopija sukėlė įnirtingas, nesutarimus keliančias diskusijas pagrindinėse ir socialinės žiniasklaidos erdvėse.

Gubernatorius ištiesė draugystės ranką repo atlikėjams Falcas, komikas Debo Adedayo dar žinomas Ponas. Makaronai, #EndSARS aktyvistai ir pilietinės visuomenės organizacijos, teikdami ieškinį dėl taikos.

Be kitų išvadų, komisija apkaltino kariuomenę, Lagoso valstijos vyriausybę, policiją ir „Lekki Concession Company“ (LCC), nedviprasmiškai teigdamas, kad tai, kas įvyko 2020 m. spalio 20 d „kontekste buvo žudynės“.

Antradienį, lapkričio 30 d., kreipdamasis į lagosiečius „valstybės padėtis“, Sanwo-Olu sakė: „Niekada nevengsime pareikšti jums reikalo. Šiandien vėliau išleisime baltą knygą.

“Norėdami būti kompetencijos centru, turime būti tiesos centru. Kad būtume protingas miestas, turime būti teisingas. Norėdami būti klestinčia valstybe, turime įsitvirtinti kaip taikiai darinys.”

Jis pridūrė, kad lyderiai turi pasirinkimą “atkurti didesnę harmoniją arba padaryti didesnę žalą. Aš renkuosi harmoniją, o ne žalą.”

„Esu tikras, kad nė vienas komisijos narys negali teigti, kad valstijos vyriausybė bandė juos paveikti per visą savo posėdžio laiką.

„Tačiau labai apgailestauju, kad komisijos darbas ir neteisėtos ataskaitos versijos nutekėjimas sukėlė įtampą ir vėl atvėrė gilias žaizdas.

„Toliau, brangūs lagosiečiai, palengvinsime geresnį mūsų jaunimo bendravimą su valstybės saugumo mechanizmais, kad išspręstume problemas, kol jos netaps sunkiai išsprendžiamos.

„Mes palengvinsime savo jaunimui per Teisingumo ministeriją inicijuoti oficialius skundus dėl bet kokių žmogaus teisių pažeidimų.

„Brangūs lagosiečiai, šį gruodžio mėnesį aš eisiu taikos žygiu, skelbdamas mūsų krašto išgydymą.

„Todėl leiskite man pasinaudoti šia galimybe atvirai pakviesti visus mūsų jaunuolius, diplomatinio korpuso narius, pilietinės visuomenės grupes, studentus, spaudos atstovus, žiniasklaidą ir kitus suinteresuotus asmenis prisijungti prie manęs.

„Aš norėsiu Folarinas Falana (liaudiškai vadinamas Falzas), Aš norėsiu Debo Adedayo (P. Macaroni), aktyvistas teisininkas Dele Farotimi, Temitope Majekodunmi, Segun Awosnya, legendinis sūnus Fela (Seun) Kuti, Lagoso policijos komisaras, RRS vadas, kad prisijungtų prie manęs šiame istoriniame žygyje už mūsų brangųjį Lagosą.

„Šio miesto už mus niekas nepastatys. Jokia tauta už mus nepastatys valstybės. Parodykime pasauliui, kas mes esame.

“Jokia užsienio žiniasklaida neigiamai nepakeis mūsų pasakojimo. Mes esame lagosiečiai, labai žinomi žmonės, kuriuos varo nepalaužiama Lagoso dvasia.”

Baltoji knyga bus valstijos vyriausybės nutarimų, pagrįstų pateikta ataskaita, santrauka.

Leave a Comment

Your email address will not be published.