Prekeiviai laukine gamta buvo sulaikyti po to, kai buvo aptiktos Ivory ir Pangolin svarstyklės

wildlife traffickers


Nigerijos muitinė sulaikė tris asmenis įtariamų laukinių gyvūnų prekeiviais paėmus gyvūnų dalis. Pareigūnai konfiskavo 196 maišus, kuriuose buvo 7137 kg pangolininių svarstyklių ir 4,6 kg pangolino nagų. Pasak Laukinės gamtos teisingumo komisijos, įtariamų prekeivių žmonėmis taip pat buvo rasta stulbinanti 846,34 kg dramblio kaulo. Gyvūnų dalys buvo aptiktos, kai jos jau buvo paruoštos eksportuoti.

Šis areštas yra devintas pagal dydį pangolino svarstyklių konfiskavimas nuo 2019 m. Nigerijos muitinės tarnyba sugebėjo nustatyti šių daiktų vietą, pasinaudojusi žvalgybos duomenimis iš Laukinės gamtos teisingumo komisija.

Skelbimas

Sulaikyti neteisėtai prekeiviai laukine gamta įtariami prisidėję prie gerai žinomo Vakarų Afrikoje veikiančio nusikalstamo tinklo, kuris buvo susijęs su 50 % visų pangolino masto konfiskavimo atvejų per pastaruosius trejus metus. Yra ir kitų įtariamųjų, kurie, kaip manoma, pabėgo į Nigeriją.

The prekyba žmonėmis Pangolin svarstyklės, skirtos tradicinei kinų medicinai ir papuošalams, privertė rūšį prie išnykimo ribos. Kol Pangolino žvynų paėmimas gerokai lenkia dramblio kaulo ilčių priepuolius.

Laukinės gamtos teisingumo komisija perspėjo pareigūnus, kad Covid apribojimai nesustabdė šių prekeivių laukine gamta. Atvirkščiai, manoma, kad jie kaupia savo nelegalius produktus. Kad būtų galima juos parduoti, kai tik bus panaikinti apribojimai.

Nuo pat įkūrimo 2015 m. Laukinės gamtos teisingumo departamentas padėjo sulaikyti 151 neteisėtą laukinės gamtos prekeivį. Ir išardė 35 nusikalstamus tinklus. Iki šiol šis areštas buvo didžiausias pangolino žvynų konfiskavimas. Taip pat antras pagal dydį dramblio kaulo konfiskavimas.

Skelbimas

Steve’as Carmody, Laukinės gamtos teisingumo komisijos programų direktorius, sakė: „Ši operacija yra didelė teisėsaugos pergalė. Taip pat Laukinės gamtos teisingumo komisijai. Tačiau turime pripažinti, kad kiti veikėjai iškils į neseniai suimtųjų vietą. Laukinės gamtos teisingumo komisija pasinaudos šio arešto metu surinktais įrodymais, kad tęstų tyrimą dėl neteisėtos prekybos nykstančiomis laukiniais gyvūnais. Ir remti teisėsaugos institucijų, kovojančių su nusikaltimais laukinei gamtai, pastangas. Norint nugalėti tinklą, reikia tinklo.

Pasirašykite šią peticiją, reikalaudami, kad Jungtinės Tautos, JAV ir Pietų Afrika pasiūlytų vyriausybines lėšas ir pagalbą grupėms, siekiančioms išsaugoti pangolinus!

Susijęs turinys

Daugiau kasdien skelbiamo turinio apie gyvūnus, žemę, gyvybę, veganišką maistą, sveikatą ir receptus. Prenumeruokite „One Green Planet“ informacinis biuletenis!! Galiausiai, būdami valstybės finansuojami, turime daugiau galimybių ir toliau teikti jums aukštos kokybės turinį. Prašome apsvarstyti mus palaiko aukojant!

Skelbimas.

Leave a Comment

Your email address will not be published.