„Pietų parkas: po Covid“ pabaigos paaiškinta – [Spoiler] Yra miręs

South Park Post COVID

Tu manai tu turi per pandemiją daug sensta? Jūs neturite nieko prieš berniukus – atsiprašau, paverskite tuos vyrus Pietų parkaskurie tragiškomis aplinkybėmis susijungia naujame Paskelbti COVID specialus, dabar transliuojamas „Paramount +“.

Valandą trunkantis renginys tęsiasi toli į ateitį, praėjus dešimtmečiams po to, kai laidos ketvertas nustojo kalbėtis tarpusavyje. Stanas, dabar internetinis viskio konsultantas, palaikantis santykius su holografine Alexa, priblokštas sulaukęs Kailo skambučio, kuris praneša savo pradinės mokyklos draugui, kad Kenny McCormick… mirė. Šį kartą tikrai.

Žinia apie Kenny mirtį paliečia visus, kurie jį pažinojo, įskaitant Jimmy, kuris dabar yra vėlyvų pokalbių laidų vedėjas – kaip įpratę daryti komikai, vardu Jimmy. Naujai karūnuotas „pabudusių komedijų karalius“ taip sunerimęs dėl šios žinios, kad atšaukia savo planuotą svečią, ne kas kitą, o „Pirmąją ponią Tomą Kardashian“. (Ar aš vienintelis nusivylęs, kad mums nepavyko susitikti su Tomu?)

Visi įprasti įtariamieji nusileidžia į South Park Kenny laidotuves, įskaitant Cartmaną, kurio akivaizdus atsivertimas į judaizmą netinka Kyle’ui. Ir ar gali jį kaltinti? Tikėtina, kad jį traumavo visus tuos metus trukusios antisemitinės patyčios iš pirštinėmis dengtų Cartmano rankų. (Kalbant apie ikonišką Cartmano išvaizdą, jo skrybėlę paversti yarmulke buvo genialumas.)

Tačiau kuo daugiau visi kalba apie Kenny, kuris, matyt, užaugo ir tapo žinomu mokslininku milijonieriumi, tuo labiau pradeda atrodyti, kad jo mirtis nebuvo atsitiktinė. Gauja daro išvadą, kad Kenny turėjo būti nužudytas tirdamas koronaviruso kilmę – paslaptis, kuri gilėja, kai Stanas sužino, kad jo tyrimai veda į Tegridy Farms.

Įregistruota Kenny mirties priežastis yra nauja koronaviruso atmaina, vadinama COVID Delta + Rewards variantu, o kadangi paaiškėjo, kad vienas Pietų parko gyventojas yra neskiepytas (todėl, Clyde!), visi yra priversti karantinuoti mieste. ribos . Yra nuostabus momentas, kai Clyde’as paaiškina, kad nenori skiepytis, nes yra alergiškas vėžiagyviams, todėl jei kas nors, kuris gamina vakcinas, neseniai valgytų vėžiagyvius, būtų blogai. „Tai bendras vėžiagyvių jausmas“, – sako jis. (Supranti?)

Stanas susiduria su Randy Shady Acres Retirement Community, bet jo tėtis nėra visiškai sužavėtas jį pamatęs, nes kaltina Staną dėl abiejų Sharon. ir Shelly mirtis. Matyt, Stano tėvai norėjo skyrybų po pandemijos, ir kadangi ūkis buvo pagrindinis jų konflikto šaltinis, Stano nusprendė jį sudeginti… nežinodamas, kad Shelly yra tvarte. Kalbant apie Sharon, ji neatlaikė dukters mirties, todėl nusišovė.

Vėliau Randy aiškiai pasako Stanui apie koronaviruso kilmę – kartu su savo užpakalinės alėjos pangolino seksu, kurį aš turėjau pagaliau išvalytas iš mano smegenų, bet jis bando paversti tai Kinijos kaltę, o tai yra jų plano apiplėšti Ameriką dalis. („Space Jam 2“ išėjo, ir mes visi tarsi… pasidavėme. Praradome savo „tegridy“, ir viskas buvo sukurta. Jie reikia mes tai prarasime.)

Stanas susitinka su visais kitais ligoninėje, kur jie daro išvadą, kad Kenny užpakaliuke paslėpė atmintinę su svarbia informacija, kurią jie nenoriai atgauna. Vaizdo įrašas atmintinėje atskleidžia, kad Kenny ne tik bandė keliauti laiku atgal, kad išvengtų pandemijos, bet ir dėl visuomenės žlugimo kaltina savo „trys d-khead draugus, Staną, Kyle’ą ir Cartmaną“. Jis tvirtina, kad jie „viską sugriovė, kai leido COVID nutraukti jų draugystę ir tapti ginčytinais, kovingais, pesimistiškais skurdžiais“.

„Pripažinkime, vaikinai, mes nužudė Kenny “, – daro išvadą jie, susimąstę, kaip prarado linksmumo ir humoro jausmą. Pandemija buvo išbandymas, ir jiems nepavyko.

Epizodas baigiasi sugrįžimu į „South Park Mental Asylum Plus“, kur laikomas dešinioji Kenny ranka „Victoras Chawsas“. Tačiau tik tada, kai pamatome vardo etiketę ant jo durų, suprantame, kad tai ne Viktoras „Chaws“. Tai Viktoras Chaosas. (Žinote, man buvo įdomu, kur buvo Buttersas!)

Jūsų mintys apie šį laiko lenkimą Pietų parkas ypatingas – pirmas iš daugelio? Tada įvertinkite žemiau parašyk komentarą su visa apžvalga.

Leave a Comment

Your email address will not be published.