Patarimai 2022 m. abiturientams ir mums visiems | Nuomonė

nj’s Logo

Išmintis bus mėtoma kaip konfeti ateinančias dvi savaites, kol koledžų absolventai rinks diplomus.

Politikai ir beisbolo žaidėjai, žurnalistai ir menininkai pasiūlys keletą brangakmenių iš podiumų visoje valstijoje. Tačiau daugelis gali būti gana ilgi, vėjuoti ir nenaudingi. Daugelis jų nėra iš Džersio ir, suprask, kai kuriuose išleistuvėse net nėra kviestinio pranešėjo. #Šokiruoja.

Radome šios problemos sprendimą. Pagalvojome apie tai, iš ko norėtume gauti patarimų, kaip abiturientų, ir paprašėme jų išmesti išminties perliukus trumpoje esė, skirtoje visiems valstijos absolventams, jų tėvams ir visiems kitiems, kurie save laiko besimokantis visą gyvenimą.

Mes taip pat paprašėme jų būti atviri, o ne cukruoti patarimo. Pirmadienį multimilijonierius verslininkas George’as Norcrossas III atsižvelgė į šį prašymą. Jis pateikia esė, kurioje praleidžiama bla, bla, bla ir kalbama apie tai, kaip būti sėkmingam, kaip jis.

Vieną dieną autorius Bobas Brody prisipažino esąs baisus studentas ir klasikinis Fair Lawn High nepasiekęs žmogus, bet paaiškino, kad absolventai gali pabėgti nuo šio kelio. O antradienį buvęs Džersio miesto poeto laureatas Rashadas Wrightas pasidalijo eilėraščiu labiau meniškai nusiteikusiam abiturientui.

Artimiausiomis dienomis sen. Cory Bookeris pasidalins keliais išmintingais vieno iš savo mentorių žodžiais. CJ Griffin, kuris buvo apibūdintas kaip „galingas advokatas“, atskleidžia, kaip ir kur slypi pokyčių galia ir rabinas emeritas. Cliffordas Kulwinas duoda arbatpinigių po arbatpinigių, po arbatpinigių mums visiems, ne tik abiturientams.

Patarimas nepraleisti yra buvęs gubernatorius. Jimo McGreevey įžvalgūs priminimai šį artėjantį sekmadienį, kad geras gyvenimas nėra susijęs su pinigais, šlove ar galia. Kaip jis sako, „už katafalkų nėra U-galių“. Amen, mano drauge.

Štai keletas kitų įtikinamų istorijų iš šios praėjusios savaitės nuomonių skilties:

Kodėl ICE atskiria šiuos imigrantus nuo jų advokatų? | Redakcija: Kartais ICE klaidingai paima žmones, kurie yra JAV piliečiai, arba neigia teisėtus kitų imigrantų reikalavimus, pvz., Ahmedą Abdelbasitą – mokytoją ir tėvą iš Union City, kuris galėjo būti deportuotas ir įvykdytas Egipte, jei jo advokatas nebūtų padėjęs jam gauti prieglobsčio. Taigi kodėl ICE staiga nepaiso mūsų išrinktų atstovų valios, atkirsdama šiuos teisininkus nuo nepasiturinčių klientų?

Šį kartą, mūsų redakcijos kolegija sako, negalime kaltinti Donaldo Trumpo dėl šio pasipiktinimo.Gregory Bull | AP nuotrauka

Kongresmenas „Amazon“: nustokite kovoti su sąjungomis, jei norite statyti Niuarko oro uoste: JAV rep. Donaldas Payne’as sako, kad jei „Amazon“ nori atvykti į didžiausią Naujojo Džersio miestą, jis mano, kad jie turėtų pasižadėti nekovoti su sąjungų organizatoriais jų patalpose ir įsipareigoti palaikyti taiką darbe.

„Amazon“ sąjunga

Payne’as sako, kad kiekvienas amerikietis turėtų turėti galimybę prisijungti prie sąjungos.

Ligoninės jai ne kartą žlugo. Kaip ši NJ mama kalba. | Calavia-Robertson: Vu-An Foster prieš penkerius metus labai norėjo būti mama. Jai buvo 29 metai ir ji nėščia, bet kažkaip kažkas ne taip. Ji neteko kūdikio, o po metų ant jos rankų mirė antras vaikas. „Su manimi nebuvo elgiamasi kaip su žmogumi, su manimi nebuvo elgiamasi kaip su žmogumi“, – pasakoja ji apie savo patirtį ligoninėje.

Wu-An Foster

Vu-An Foster iš Niuarko pergalingai šypsosi su savo naujagimiu sūnumi karaliumi Kyro. Patyrusi dviejų kūdikių praradimą ir jausdamasi, kad medicinos specialistai buvo apleisti ir „neklausomi“, Foster sako, kad Kyro yra jos „vaivorykštės kūdikis“.

Bidenas neturėtų panaikinti studentų skolų. Čia yra geresnis požiūris Moranas: Prezidentas Bidenas priešinasi spaudimui panaikinti visas studentų skolas, o tai yra progresyvių prioritetas. Gerai Bidenui. Nes didžiąją dalį naudos gautų koledžų absolventai, kurie jau turi milžiniškų pranašumų šiandieninėje ekonomikoje.

studentų paskolos skola op-ed

Yra būdas grąžinti dalį šios skolos tikslingiau, ir Moranas pritaria šiai idėjai.

Jokios mėsos penktadieniais, jokių abortų. Buvęs katalikas sveria. | Nuomonė: Celeste A. Bateman, meno teisininkė, filmų kūrėja ir verslininkė, pasakoja apie bažnyčią, kurią paliko, Roe prieš Wade ir seksą. „Praėjo daug laiko nuo tada, kai buvau katalikas, bet man įdomu, kaip susituokę katalikai laikosi taisyklės, kad seksas yra „ne-ne“, nebent tu gimdysi. Taigi, miegamajame nebūkite „keistuolio“, nebent ketinate pastoti. Įdomu, ar tai vis dar yra dalykas?

Bažnyčios kryžius

Kodėl tokia problemiška organizacija yra taip nusiteikusi apie tai, kaip kiti gyvena, klausia Seleste Bateman.AP

Afrikos šurmulys: tai ne bjaurusis amerikietis; tai Kinijos vyriausybė Mulshine: Pangolino žvynai ir raganosio ragai yra labai vertinami Kinijoje dėl jų naudojimo tradicinėje medicinoje. Tačiau kinai deda mažai pastangų, kad sustabdytų prekybą pangolinais ir jų mėsos pardavimą restoranuose.

Žirafa Pietų Afrikoje

Ši žirafa gali atrodyti egzotiška, tačiau Pietų Afrikos Krugerio nacionaliniame parke daug sunkiau pastebėti mažytį pangoliną.Leave a Comment

Your email address will not be published.