Pasivaikščiokite kaimo mokinių batais Putrajaya renginyje

Pasivaikščiokite kaimo mokinių batais Putrajaya renginyje

HELLMA Emily Joinin kelionė į mokyklą ir atgal Kota Marudu mieste, Sabah, gali užtrukti iki 10 valandų.

Nepaisant šių iššūkių, ji tapo pirmąja SK Magandai mokine, surinkusia tiesioginius balus kaip ir UPSR egzaminą.

„Astro Malaysia Holdings Bhd“ generalinis direktorius Henry Tanas papasakojo Hellmos istoriją „Pasivaikščiojimas švietimui“ Malaizijos technologijų parke Bukit Jalil, Kvala Lumpūre.

Jis sakė, kad įmonės socialinės atsakomybės padalinys Astro Kasih siekia didinti supratimą apie iššūkius, su kuriais susiduria kaimo vietovių mokiniai.

„Walk for Education“ yra linksmas 5 km žygis, kuris vyks Taman pelkėje Putrajaya gegužės 28 d.

„Matydamas jų kovas paliečia tavo širdį.

„Jie ne tik turi praleisti vidutiniškai keturias valandas pirmyn ir atgal, bet ir lyjant būna sunkiau“, – sakė Tanas, raginęs visuomenę „vaikščioti su šių vaikų batais“.

Pajamos iš renginio bus nukreiptos į SK Magandai, SK Malinsau Ranau ir SK Sungai Paku Kapite, taip pat Starfish Malaysia fondui, kuris įgalina marginalines bendruomenes Sabah ir Sarawak.

„Siekdami imituoti, ką išgyvena vaikai, žygio dalyviai taip pat gali neštis mokyklinį krepšį su daiktais, kurie bus įteikti mokiniams iš trijų mokyklų“, – sakė Tan.

Pasivaikščiojimas taip pat apims šeimai palankias veiklas, tokias kaip žaidimai, mini koncertas, kuriame dalyvaus vietiniai menininkai, ir fotografijos sesijos su talismanais, tokiais kaip Mechamato ir BoBoiBoy.

Norėdami užsiregistruoti, apsilankykite http://t2u.asia/e/27113

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.