Pangolinas išklysta iš džiunglių ir yra sugautas Kamaloje, Pukete

Pangolinas išklysta iš džiunglių ir yra sugautas Kamaloje, Pukete

Puketo Kamalos rajonas Kathu rajone neseniai sulaukė šokiruojančio lankytojo, nes vietiniai gyventojai pastebėjo iš džiunglių zonos šliaužiančią pangoliną, kartais vadinamą žvynuotu skruzdėlynu. Dažnai prekiaujamą gyvūną Khlong Namo vietovėje antradienį pamatė Kamalos vandens gamykla.

Vietos gyventojai, pastebėję pangoliną, pranešė Kamala Tambon administracinei organizacijai, kuri išsiuntė gelbėtojus kovoti su laukiniu gyvūnu. Komanda atvyko ieškoti atsipalaidavusios pangolino patelės, kuri buvo susirangiusi ramiai snūstelėti šalia kanalo po medžiu.

Pangolinas svėrė apie 4 svarus, o gelbėtojų komandai pavyko sulaikyti padarą be incidentų. Ji buvo nuvežta į Kamalos policijos komisariatą tolesniam tvarkymui.

Policijos nuovada užfiksavo oficialų pranešimą apie pangolino radimą prieš gelbėtojų komandai atvežant ją į Khao Phra Thaeo gamtos ir laukinės gamtos švietimo centrą. Centras yra Thalang mieste ir jį valdo Nacionalinių parkų, laukinės gamtos ir augalų apsaugos departamentas.

Jungtinių Tautų konvencija dėl tarptautinės prekybos nykstančiomis laukinės faunos ir floros rūšimis visas 8 pangolinų rūšis įtraukė į saugomus gyvūnus Tailande. Manoma, kad jais daugiausia prekiaujama pasaulyje. Manoma, kad iki 20 % visos prekybos gyvūnais sudaro pangolinai, nes jų svarstyklės naudojamos Rytų medicinoje, o jų mėsa Kinijoje laikoma delikatesu. Vietnamas.

ŠALTINIS: Puketo naujienos

Leave a Comment

Your email address will not be published.