„Omicron Terror“ metu Prancūzija praneša apie stipresnį „IHU“ variantą, 12 su kelionių iš Kamerūno istorija.

„Omicron Terror“ metu Prancūzija praneša apie stipresnį „IHU“ variantą, 12 su kelionių iš Kamerūno istorija.

Visame pasaulyje nuolat didėjant Covid-19 atvejų, kurie buvo priskirti labai mutavusiam variantui Omicron, mokslininkai Prancūzijoje nustatė naują, daug labiau mutavusią padermę, pavadintą IHU B.1.640.2 variantu.

Jį atrado IHU Mediterranee Infection Institute akademikai ir mokslininkai teigia, kad jame yra 46 mutacijos, daugiau nei Omicron. Esant daugiau mutacijų, naujasis variantas tampa atsparesnis vakcinoms ir tampa infekcinis.

Mažiausiai 12 naujojo varianto atvejų buvo pranešta netoli Marselio ir buvo siejami su kelionėmis į Afrikos šalį Kamerūną. Tačiau pranešama, kad „Omicron“ variantas yra dominuojanti padermė daugelyje pasaulio dalių. B.1.640.2 nebuvo pastebėtas kitose šalyse arba pažymėtas kaip variantas, kurį tiria Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).

Citavo Hindustan Times, medRxiv paskelbtame dokumente teigiama, kad genomai buvo gauti atlikus naujos kartos seką su Oxford Nanopore Technologies ant GridION instrumentų. Jame sakoma: „14 aminorūgščių pakeitimų, įskaitant N501Y ir E484K, ir 9 delecijos yra smaigalio baltyme. Dėl šio genotipo modelio buvo sukurta nauja Pangolino linija, pavadinta B.1.640.2, kuri yra filogenetinė senosios B.1.640 linijos, pervadintos B.1.640.1, seserinė grupė.

Epidemiologas Ericas Feiglas-Dingas paskelbė „Twitter“ giją, kurioje pareiškė, kad vis atsiranda naujų variantų, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jie bus pavojingesni. „Variantas yra labiau žinomas ir pavojingas, nes jis gali daugintis dėl daugybės mutacijų, susijusių su pradiniu virusu“, – sakė jis.

Iki šiol „Omicron“ sparčiai plinta, o 23 valstijose ir Sąjungos teritorijose iki šiol buvo aptikti 1 892 atvejai, iš kurių 766 atsigavo arba persikėlė, rodo atnaujinti Sąjungos sveikatos ministerijos duomenys. Maharaštra užfiksavo didžiausią 568 atvejų skaičių, po to seka Delis (382), Kerala (185), Radžastanas (174), Gudžaratas (152) ir Tamil Nadu (121). Remiantis duomenimis, atnaujintais 8 val. ryto, Indijos Covid skaičius išaugo iki 3 49 60 261 ir užregistruoti 37 379 nauji atvejai, o aktyvių atvejų skaičius išaugo iki 1 71 830.

Aukų skaičius išaugo iki 4 82 017 ir dar 124 žuvo, rodo duomenys.

Visas paskutines naujienas, naujausias naujienas ir koronaviruso naujienas skaitykite čia.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.