Odisha mano, kad kova dėl leopardų išgelbėjimo yra sudėtinga užduotis

Odisha mano, kad kova dėl leopardų išgelbėjimo yra sudėtinga užduotis

20 leopardo odų, 10 ilčių, konfiskuota per pastaruosius vienerius metus specialios kovos su brakonieriais metu

20 leopardo odų, 10 ilčių, konfiskuota per pastaruosius vienerius metus specialios kovos su brakonieriais metu

Panašu, kad Odisha virsta leopardų kapinėmis, nes Specialiųjų užduočių grupė (STF) nuolat sulaiko laukinės gamtos pažeidėjus su leopardų kailiais.

Per pastaruosius vienerius metus STF ir Miškų departamento laukinės gamtos sparnų vykdytų reidų metu buvo konfiskuota mažiausiai 30 slėptuvių.

Remdamasi patikima informacija, trečiadienį STF komanda, padedama Boudh teritorinio miškų masyvo pareigūnų, prie Baunsuni tilto, atliko kratą dėl neteisėto disponavimo leopardo oda.

Du asmenys buvo suimti, o iš jų paimta viena leopardo oda ir kitos kaltinančios medžiagos, ketvirtadienį pranešė STF.

Kaltinamieji buvo nustatyti kaip Abanikanta Kahanra ir Sakinath Kahanra iš Boudh rajono.

„Kaltinamieji negalėjo pateikti jokių galiojančių įgaliojimų, patvirtinančių odos turėjimą, dėl kurio jie buvo sulaikyti ir perduoti Boudho miško pareigūnams teisminiams veiksmams atlikti“, – nurodė STF.

Lapkričio 2 d. STF komanda konfiskavo vieną leopardo odą netoli Rairangpuro miškų skyriaus Mayurbhanj rajone.

Sulaikyta 40 nusikaltėlių

Pirmosios tyrimo agentūros duomenimis, per pastaruosius vienerius metus specialioje akcijoje prieš laukinės gamtos nusikaltėlius ir brakonierius buvo konfiskuota 20 leopardo odų, 10 dramblio ilčių, šešios gyvos pangolino ir 15 kg sveriančios pangolino svarstyklės ir sulaikyta 40 pažeidėjų.

STF yra specializuotas Odisha policijos sparnas, skirtas pažaboti organizuotą nusikalstamumą. Pastaruoju metu daugiausia dėmesio buvo skiriama nusikaltimų laukinei gamtai prevencijai.

Liepos mėnesį jungtinė Laukinės gamtos nusikaltimų kontrolės biuro ir Odishos miškų ir aplinkos departamento komanda konfiskavo devynias leopardų kailes ir suėmė septynis žmones Kalahandio ir Nuapados rajonuose.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.