Norvegijos pangolino pozicija atkreipia dėmesį į Kinijos farmaciją

Norvegijos pangolino pozicija atkreipia dėmesį į Kinijos farmaciją

2002 m. rugpjūčio 8 d. Kvala Lumpūre laukinės gamtos apsaugos pareigūnas eina pro narvus, kuriuose yra 45 žmonės. Malaizijos laukinės gamtos departamentas trečiadienį konfiskavo 37 pangolinų patinus ir devynias moteris, įtariamus, kad jie buvo pasirengę būti nelegaliai gabenami į Kinijos restoranus. Pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip manoma, priklausė tarptautiniam kontrabandos tinklui, kuriuo prekiaujama saugomomis rūšimis, tokiomis kaip pangolinai, kurie nelegaliose rinkose parduodami už 70 ringgitų (18 USD) už kilogramą. REUTERS / Bazuki Muhammad

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

HONGKONGAS, gruodžio 23 d. (Reuters Breakingviews) – Norvegijos 1,4 trilijono dolerių vertės valstybinis turto fondas išleido mažą 19 milijardų dolerių vertės Yunnan Baiyao (000538.SZ), vienos didžiausių Kinijos farmacijos įmonių, kurios specializacija yra vadinamoji tradicinė kinų medicina, akcijų paketą. TCM, remdamasi tuo, kad bendrovė naudoja pangolinus – rūšį, kurią nuniokojo Kinijos svarstyklių paklausa, skaitykite daugiau. Norvegijos etikos taryba, teikianti investavimo rekomendacijas pensijų fondui, teigė nustatiusi, kad Yunnan Baiyao naudoja nepriimtiną pangoliną.

TCM rinka, kurios vertė yra maždaug 150 milijardų dolerių, pandemijos metu sprogo, kai Pekinas patvirtino savo teiginius dėl veiksmingumo gydant Covid-19. Pasaulio fondų valdytojai, tokie kaip Vanguard ir BlackRock (BLK.N), turi įtakos sektoriui; „Refinitiv“ duomenimis, Honkonge listinguojamos „China Traditional Chinese Medicine Holdings“ (0570.HK) akcininkai yra Kalifornijos viešųjų darbuotojų pensijų sistema ir Kvebeko provincijos pensijų fondas.

Kinija griežtina laukinių gyvūnų apsaugos taisykles, tačiau prieštaringa gyvūnų praktika išlieka. Vakarų spaudimas gali neatgrasyti paprastų kinų nuo tikėjimo, kad raganosio ragas yra afrodiziakas arba kad pangolino žvynai gydo artritą, nepaisant mažai mokslinių įrodymų. Tačiau suderinta pasaulinė ESG kampanija bent jau gali įtikinti Pekiną siekti daugiau reformų. (Yawen Chen)

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

Sekite @Breakingviews „Twitter“ tinkle

„Capital Calls“ – glaustos įžvalgos apie pasaulinius finansus:

JK sergėtojo rizikos draudimo fondo bauda rodo ryškesnius dantis. Skaityti daugiau

Olandų grupės kūdikių maisto išpardavimas yra „Danone“ produktas. Skaityti daugiau

Carlyle stengsis atsinešti nepagaunamą australų prizą. Skaityti daugiau

„Softbank“ nusileidimas „Apollo“ mažai ką nuramina, skaitykite daugiau

Nikola SEC žala susidūrimo metu skaitykite daugiau

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

Redagavo Pete’as Sweeney ir Thomas Shumas

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.