Mūsų požiūris | KZN turi imtis veiksmų prieš brakonieriavimą

Write to letters@witness.co.za The editor reserves

NUOMONĖ:


KwaZulu-Natal pamažu virsta brakonierių rojumi, kuriame įvairiose provincijos dalyse skerdžiama visko – nuo ​​raganosių iki pangolinų ir net karpinių kiaulių. Neseniai pateiktas KZN Ekonominės plėtros, turizmo ir aplinkos reikalų departamento (Edtea) atsakymas atskleidė, kad 2021 m. provincijoje buvo brakonieriauti 97 raganosiai, o nuo šių metų sausio 1 d. iki kovo 25 d. Ezemvelo KZN Wildlife kaltina biudžeto apribojimus dėl nepakankamų išteklių šiai rykštei pažaboti.

SKAITYTI | KZN Wildlife ištiko krizę, nes per 3 mėnesius brakonieriavo 60 raganosių

Nors raganosių žudymas dažnai patraukia nacionalines antraštes, kitų nykstančių rūšių brakonieriavimas mažesniuose gamtos rezervatuose, tokiuose kaip Karkloof ir Bisley draustiniai, retai patraukia valdžios dėmesį, todėl nelegalūs medžiotojai ir kiti brakonieriaus sindikatai gali grobti šiuos gyvūnus. KZN ūkininkai, taip pat gamtosaugos grupės, tokios kaip Snare Aware ir Bisley gamtos rezervato draugai, daro viską, kad bandytų apsaugoti šiuos gyvus lobius, tačiau jie negali laimėti mūšio, jei vyriausybė nepradės nukreipti didelių investicijų į Pietų Afrikos apsaugą. laukinė gamta.

„Požiūris į brakonieriavimą turi būti pakeistas ir turėtų būti traktuojamas kaip visuomenės problema, o ne tik kaip gamtosaugos problema.

Gyvūnų apsaugos ir medžioklės įstatymai jau galioja, tačiau akivaizdžiai trūksta jų vykdymo, nes daugelis vyriausybės vadovų vis dar nelaiko brakonieriavimo grėsme šalies paveldui. Policijai jau grumstant su dideliu nusikalstamumu, kovą su brakonieriavimu turi vesti reindžerių poreikis aprūpinti transporto priemones, šautuvus, dronus ir sekimo įrenginius. Jiems taip pat gali padėti vietinės apsaugos įmonės.

Požiūris į brakonieriavimą turi būti pakeistas ir turėtų būti traktuojamas kaip visuomenės problema, o ne tik kaip gamtosaugos problema. Tai turi apimti viešąsias aktyvinimo kampanijas, kurių metu aplink gamtos rezervatus gyvenančios bendruomenės įtraukiamos į laukinės gamtos apsaugos strategiją. Privatus sektorius taip pat gali remti paskatas teikti informaciją, dėl kurios brakonieriavimo sindikatų lyderiai suimami ir patraukiami baudžiamojon atsakomybėn. Laikas bėga gelbėti nykstančią laukinę gamtą, kuri brakonieriauja iki išnykimo ribos.

Jei nesiimsime veiksmų dabar, ateities kartos niekada nematys tokių gyvūnų kaip oribi, ir tai būtų didžiulė neteisybė.

Rašykite adresu letters@witness.co.za Redaktorius pasilieka teisę redaguoti visus pranešimus. Visuose laiškuose įrašymo tikslais turi būti nurodytas visas rašytojo vardas, pavardė, adresas ir kontaktinis numeris, kitaip jie nebus skelbiami. Pirmenybė bus teikiama gerai parašytoms aktualioms raidėms iki 225 žodžių. Liudytojas negarantuoja, kad paskelbs visus laiškus.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame faktai ir fantastika susilieja

Nežinomybės laikais jums reikia žurnalistikos, kuria galite pasitikėti. 14 nemokamų dienų galite naudotis išsamios analizės, tiriamosios žurnalistikos, geriausių nuomonių ir įvairių funkcijų pasauliu. Žurnalistika stiprina demokratiją. Investuokite į ateitį šiandien. Po to turėsite sumokėti 75 RUB per mėnesį. Galite bet kada atšaukti, o jei atšauksite per 14 dienų, jums nebus apmokestinta.

Leave a Comment

Your email address will not be published.