Muitinė sulaiko N3,1 mlrd. pangolinų žvynų, dramblių ilčių pakeliui Azijoje – Verslas – „The Guardian“ Nigerijos naujienos – Nigerija ir pasaulio naujienos

Muitinė sulaiko N3,1 mlrd. pangolinų žvynų, dramblių ilčių pakeliui Azijoje – Verslas – „The Guardian“ Nigerijos naujienos – Nigerija ir pasaulio naujienos

Nigerijos muitinės tarnyba (NCS), bendradarbiaudama su Laukinės gamtos teisingumo komisija, sulaikė pangolinų žvynus ir dramblių iltis, kurių vertė per Nigeriją į Aziją buvo gabenama 3,1 mlrd.

Muitinės generalinis kontrolierius Hameedas Ali, kuris vakar tai atskleidė, parodydamas sulaikytus daiktus žurnalistams Muitinės mokymo koledže, Ikeja, Lagosas, sakė, kad buvo 15 maišų pangolino svarstyklių (839,4 kg) ir keturi maišai dramblio ilčių (145 kg). 2022-02-02 ties Lekki sulaikytas autobuse Toyota Sienna, kurio valstybinis numeris KRD 541 HH.

Ali, kuriam atstovavo nacionalinis viešųjų ryšių pareigūnas Josephas Attahas, sakė, kad CGC smogikų komanda, žvalgybos duomenimis, kartu su Laukinės gamtos teisingumo komisija atliko operaciją, kurios metu Nigerija buvo naudojama kaip tranzito maršrutas neteisėtai prekybai laukiniais gyvūnais iš Afrikos. į Aziją.

Jis sakė, kad nors šis nusikaltimas iš esmės nėra Nigerijos dalykas, kai kurie užsieniečiai, kuriems aktyviai pritaria keli nigeriečiai, yra linkę naudoti šalį kaip nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais tranzito kelią.

Ali sakė, kad šis laukinės gamtos dalių konfiskavimas yra ketvirtasis šalyje per pastaruosius 13 mėnesių, ir pažymėjo, kad jis prieštarauja Muitinės akcizų ir valdymo įstatymo (CEMA) 45 LFN 2004 63 skirsniams „E“ ir „G“.

„Mūsų pasiekimai šiuo atžvilgiu turėtų būti mūsų pasiryžimo sužvejoti ir patraukti atsakomybėn visus nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais dalyvius įrodymas. Nigerija yra pasirašiusi Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvenciją. Būdami atsakingas pasaulinės bendruomenės narys, negalime leisti, kad mūsų tauta būtų naudojama kaip nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais vamzdis“, – sakė jis.

Ali pagyrė Laukinės gamtos teisingumo komisiją už jų nuolatinį įsipareigojimą šiam tikslui, teikdamas patikimą ir veiksmingą žvalgybos informaciją, kartu ragindamas veikti daugiau sinergijos.

Jis sakė, kad NCS tebėra įsipareigojusi kas ketvirtį rengiami susitikimai su Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Pasaulio banko ambasadomis, taip pat sveikina kitas tarptautines organizacijas, kurios prisijungia prie kovos.

Ali taip pat paragino visuomenės narius paremti NCS, laiku pateikiant informaciją, kuri padės sužlugdyti nusikalstamą nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais tinklą per Nigeriją.

Leave a Comment

Your email address will not be published.