Mokslo perkėlimas į klasę

Mokslo perkėlimas į klasę

Mokslo klasė.

Kai kuriems iš mūsų tai gali sukelti prisiminimus apie acto ir sodos ugnikalnius arba dažnai kartojamą ir memų vertą frazę: mitochondrijos yra ląstelės jėga.

Tačiau Švietimo mokyklos mokiniams Lindos Carlson Mokslo metodų klasėje gamtos mokslų pamoka įgavo visiškai naują prasmę. Praėjusį semestrą jie tyrinėjo metodus ir metodus, kaip parengti integruotą gamtos mokslų programą pradinių klasių mokiniams.

„Nykstančių rūšių projekto tikslas buvo trejopas“, – aiškina profesorius Carlsonas. „Tai buvo galimybė sužinoti apie nykstančias rūšis kaip baigiamąjį klasės darbo vienetą, tai buvo galimybė mokiniams parodyti savo kūrybiškumą ir galiausiai tai buvo daugiasluoksnė.

„Mokslas yra fantastiška vaiko ugdymo dalis, o gamtos mokslų mokymo programa, ugdanti šiuos įgūdžius, sukurs besimokančius visą gyvenimą, smalsaujančius aplinkiniu pasauliu.

Profesoriaus Carlsono klasės mokiniai tyrinėjimui pasirinko nykstantį gyvūną, tada sukūrė 3D projektą su svarbiais faktais apie savo gyvūną ir parašė įtikinamą laišką pasirinkto gyvūno požiūriu. Projektas baigėsi sukūrus rubriką, kuri būtų naudojama kiekvienam šio pradinio lygio mokslo projekto komponentui įvertinti.

Vaizdas

Sasha Sackichand sukurtas pangolino modelis

„Studentai mokosi įvairių gamtos mokslų įgūdžių, pavyzdžiui, kaip kalbėti ir rašyti kaip mokslininkas. Jie taip pat išmoksta atlikti tyrimus ir eksperimentus “, – sako SOE studentė Sara Birdsall ’22, kuri savo projekte daugiausia dėmesio skyrė Steller jūrų liūtui. „Mokslas yra fantastiška vaiko ugdymo dalis, o gamtos mokslų mokymo programa, ugdanti šiuos įgūdžius, sukurs besimokančius visą gyvenimą, smalsaujančius aplinkiniu pasauliu.

SOE studentei Sasha Sackichand ’23 projektas buvo būdas jai ištirti savo kūrybinę pusę ir giliau susipažinti su patirtimi, kurią patyrė būdama pradinės mokyklos mokinė. Savo projektui ji pasirinko pangoliną ir sukūrė maketą su viela, modelino ir individualiai pritaikytomis kartoninėmis svarstyklėmis.

„Sužinojęs daugiau apie gamtos mokslų programos integravimą į pradinės mokyklos klases, tikrai vertinu mokslo projektus, kuriuos baigiau pradinėje mokykloje“, – sako Sasha. „Tuo metu aš nesuvokiau jų reikšmės, bet dabar suprantu, kaip kiekvienas projektas praplėtė mano supratimą apie mokslinius tyrimus.

„Vaikai iš prigimties domisi pasauliu ir nori daugiau sužinoti apie savo atradimus.

Supažindinti būsimus mokytojus su teorijomis ir metodais, naudojamais mokantis, mokant ir vertinant mokslą ir technologijas pradinėje mokykloje, ir parodyti, kaip tiriamasis mokslas gali būti naudojamas atsakant į klausimus ir sprendžiant problemas, labai svarbu ruošiant būsimus pedagogus.

„Vaikai iš prigimties domisi pasauliu ir nori daugiau sužinoti apie savo atradimus. Tvirta gamtos mokslų mokymo programa skatina šį smalsumą, nes jie mokosi ir užmezga ryšius per mokslinius tyrimus “, – sako Sasha. „Įgūdžiai, susiję su gamtos mokslų mokymo programa, taip pat gali būti paversti tobulesniais gebėjimais, pavyzdžiui, atlikti mokslinius tyrimus ir rašyti apie juos“.

Taikydami šiuos naujoviškus mokymo metodus būsimi pedagogai ir pradinių klasių mokiniai galės toliau veiksmingai ir efektyviai tyrinėti mokslus. Mokslinis švietimas tikrai nesibaigs kepimo sodos ugnikalniu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.