Meilė tvyro ore, ir jums patiks šie romantiški vietiniai pabėgimai

Meilė tvyro ore, ir jums patiks šie romantiški vietiniai pabėgimai

Pamirškite įprastą rožių žiedlapių vonios burbuliukų rutiną – jei ieškote romantikos, turite nuvežti savo partnerį į vieną iš alpimo vertų Pietų Afrikos kelionių krypčių.

Pietų Afrikos poros suvokia tai, ką tarptautiniai keliautojai žino jau seniai – gyvename toje vietoje, kuri siūlo kažką kiekvienam. Pandemijai vis dar keičiant kelionių modelius, vis daugiau keliautojų užsisako nebrangias alternatyvas savo šalyje, sako Diana Granoux, kelionių ekspertė ir prabangių kelionių konsultacijų bendrovės „Leopard“ įkūrėja.

Jei ieškote įkvėpimo, Diana jums užrašė keletą vaizdingiausių romantiškų pabėgimų:

Ar jums patinka piña coladas?

Pasibaigus karantino laikotarpiui, Pietų Afrikos turizmo statistika parodė, kad daugiau nei trečdalis Pietų Afrikos gyventojų norėjo pabėgti į paplūdimį.

Ir akivaizdu, kodėl: ar yra kas nors romantiškesnio už ilgą pasivaikščiojimą paplūdimiu su mylimu žmogumi? Ar gurkšnodami kokteilius stebėdami saulėlydį virš vandenyno?

Jei jūsų meilę bangoms pranoksta tik jausmas savo partneriui, pasinerkite į vieną iš šių paplūdimio vietų:

  • Knysna: Tarp šampano gurkšnojimo ir austrių ragavimo Knysnos uoste šiame pajūrio mieste jūsų laukia daugybė romantiškų akimirkų. Pasivaikščiokite mariomis, stebėkite saulėlydį virš Knysnos galvų arba leiskitės į kruizą prie jūros – planuodami pasimatymo vakarą būsite išlepinti.
  • Keiptaunas: Nuostabus Stalo kalnas ir nesugadinti Keiptauno paplūdimiai padarė tai neabejotinai mėgstamu Pietų Afrikos keliautojų. Nuo 2021 m. spalio iki gruodžio mėn. daugiau nei 700 000 iš 850 000 atvykėlių į Keiptauno oro uostą buvo vietiniai gyventojai. Nuo saulėlydžių Kempso įlankoje, pingvinų Boulderio paplūdimyje ir atšiaurių Skarboro kraštovaizdžių – paplūdimys tiesiog laukia, kol galėsite patyrinėti su savo artimaisiais.
  • iSimangaliso pelkių parkas: Tai vienintelė likusi didelė lizdų vieta Afrikoje, kur vėžliai vis dar deda kiaušinius. Pasaulio paveldo sąraše yra trys pagrindinės ežerų sistemos, aštuonios tarpusavyje susijusios ekosistemos, dauguma likusių Pietų Afrikos pelkių miškų ir didžiausia Afrikos upių žiočių sistema. Tarp turų po vėžlius, nardymo su vamzdeliu ir paukščių stebėjimo metu greitai pasiklysite gamtos pasaulio romantikoje.

Ar pagalvojote apie Bush Break?

Busho atsiskyrimas buvo antras pagal populiarumą Pietų Afrikos gyventojų, pavargusių nuo susitaikymo per Covid-19, pasirinkimas. Dėl neįtikėtinų Pietų Afrikos gamtos ir laukinių erdvių šios šventės ir toliau išlieka mėgstamiausios.

Dėl plačių erdvių, įspūdingų saulėlydžių ir nepamirštamų laukinių gyvūnų susitikimų safario atostogos yra vienas populiariausių medaus mėnesio paketų.

Nustatykite savo svetaines vienoje iš šių įspūdingų safario vietų:

  • „Phinda“ privatus žaidimų rezervas: Jei jums patinka krūmas ir paplūdimys, jums nereikės rinktis iš jų „Phinda“. Šis draustinis, kuriame pristatomi geriausi KwaZulu-Natal, yra pakrantėje ir suteikia jums didžiojo penketo patirties kartu su atostogomis pakrantėje. Nepaisant kelių prabangių namelių, šis rezervatas tebėra skirtas tokioms rūšims kaip raganosiai, gepardai ir pangolinas išsaugoti.
  • Sabi Sand žaidimų rezervatas: Sabi Sands, garsėjantis neprilygstamais leopardų stebėjimais, taip pat gali pasigirti kai kuriais prabangiausiais Pietų Afrikos safario nameliais. Tikėkitės iš arti susipažinti su nuostabiausiais gamtos laukiniais gyvūnais, prižiūrimi patyrusių gidų ir sekėjų, ir pasilepinti elegancija. Jei planuojate suvilioti savo partnerį, nėra kitos vietos, kur tai padaryti.
  • Madikwe žaidimų rezervatas: Šis gamtos rezervatas, esantis Botsvanos pasienyje, siūlo nelygų reljefą, kuriame gyvena sveika dramblių populiacija. Pabėgdami į šią krūmyno vietą, jūs visiškai paliksite savo kasdienio gyvenimo šurmulį, o nameliai suteiks romantišką pabėgimą už bet kokį biudžetą.

Pakelti santykius į kitą lygį?

Nieko nepanašaus į ramybę, kurią lydi glaustymasis su savo partneriu ir mėgaujantis didingu kalnų vaizdu. Užuot švęsdami atostogas Alpėse, vis daugiau pietų afrikiečių renkasi vietinius pabėgimus į kalnus, kad susigrąžintų porą ir pakeltų santykius į naujas aukštumas.

Nesvarbu, ar mėgstate aktyviai leisti laiką lauke, ar tiesiog norite atsipalaiduoti nuostabioje gamtoje, Pietų Afrika gali pasigirti neįtikėtinomis kalnų rekolekcijomis.

Leiskite šioms kelionėms patekti į jūsų širdį:

  • Cederbergas: Jei mėgstate būti aktyviu, Cederberge jūsų netrūks nuotykių. Naršykite daugybę pėsčiųjų takų, panirkite į natūralius baseinus ir stebėkite šimtmečių senumo urvų meną – tai vieta, kuri tikrai atgaivins romantiką.
  • Drakensbergas: Ši Pasaulio paveldo vieta užkariavo širdis šimtus metų – ją galėsite atrasti iš naujo žygiuodami pėsčiomis, laipiodami uolomis ar važiuodami kalnų dviračiais. Be vaizdingų Drakensbergo viršukalnių, čia taip pat yra krioklių, uolų baseinų ir urvų, kuriuos galima tyrinėti – kartu su mylimuoju.
  • Jonkershoek: Ši kalnų grandinė apgaubia istorinį Stellenbosch miestą ir yra ideali vieta tyrinėti gurkšnodami geriausius regiono vynus. Neseniai Stellenbosch užėmė 23 vietą populiariausių 2021 m. pasaulio vietų šimtuke, o jūs ir jūsų partneris tikrai įsimylėsite šį istorinį regioną tyrinėdami neįtikėtinus kalnų vingius.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.