Mayurbhanj laikomas brakonierius su leopardo dantimis, nagais ir pangolino svarstyklėmis

Mayurbhanj laikomas brakonierius su leopardo dantimis, nagais ir pangolino svarstyklėmis

Odisos policijos specialiųjų užduočių pajėgos (STF) trečiadienį Mayurbhanj rajone sulaikė stambią laukinių gyvūnų kontrabandos reketą ir sulaikė 25 metų brakonierių.

Iš sulaikyto asmens, identifikuoto kaip Nanda Bage, buvo paimti du leopardo dantys, 29 leopardo nagai, 3,5 kg pangolino žvynų ir 46 papūgai. Jis kilęs iš Padagados kaimo, priklausančio Jasipuro policijos nuovadai Mayurbhanj.

Šaltinių teigimu, nusikaltimas laukinei gamtai buvo atskleistas po to, kai STF komanda, remdamasi patikima informacija, šį rytą kartu su Karanjia miško darbuotojais surengė reidą kanalo krantinėje netoli Padagados kaimo ir sulaikė kaltinamąjį.

Per kratą pas jį buvo paimtos pangolino žvynai, leopardo dantys, leopardo nagai ir papūgai.

„Kaltinamasis negalėjo pateikti jokių įgaliojimų, patvirtinančių tokių trofėjų turėjimą, todėl jie buvo paimti. Sulaikytas asmuo ir paimti trofėjai buvo perduoti Divisional Forest Officer (DFO), Karanjia, kad būtų imtasi būtinų teisinių veiksmų“, – sakoma STF pranešime.

Specializuotas padalinys nurodė, kad vyksta tolesnis bylos tyrimas.

STF nuo tada, kai 2020 m. buvo pradėta speciali akcija prieš laukinės gamtos nusikaltėlius ir brakonierius, konfiskavo net 25 leopardo kailius, 13 dramblių ilčių, septynias elnio odas, 11 pangolinų, 19,5 kg pangolino žvynų, du leopardo dantis, 29 leopardo nagai, 46 laukinės papūgos ir suimti 58 laukinės gamtos nusikaltėliai.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.