Leopard Claws, Pangolin svarstyklės konfiskuota Bastar | Bhopalo naujienos

Leopard Claws, Pangolin svarstyklės konfiskuota Bastar |  Bhopalo naujienos
Džabalpuras: Laukinės gamtos nusikaltimų kontrolės biuro (WCCB) Madhja Pradešo padalinys ir Chhattisgarh miškų departamentas sekmadienį konfiskavo 19 kg sveriančias pangolino svarstykles, keturis vėžlius ir šešis leopardo nagus iš penkių žmonių, kai jie bandė parduoti kontrabandą.
Jiems pateikti kaltinimai pagal Laukinės gamtos apsaugos įstatymą už kontrabandą. Per pastarąsias 48 valandas buvo sulaikyti įvairiose maoistų nukentėjusios Bastar divizijos vietose Chhattisgarh mieste. Pareigūnai gavo pranešimą, kad gauja bandė prekiauti draudžiamais laukinės gamtos daiktais. Du vyrai buvo suimti iš Jagdalpur, 300 km nuo Raipuro. Kaltinamasis bandė pabėgti, tačiau buvo nuvytas. Jie nešė maišelį su pangolino svarstyklėmis.
Jų apklausos metu per dar du reidus Jagdalpūre buvo konfiskuota 6,9 kg sveriančių pangolino žvynų ir šešių leopardo nagų. Per atskirą reidą iš Dantevados rajono buvo paimti keturi žvaigždžių vėžliai. IUCN raudonajame sąraše Indijos vėžlys yra pažymėtas kaip „pažeidžiamas“, o pangolinas – kaip „nykstantis“. Įtariamieji yra apklausiami.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.