Lagose muitinė sulaikė 3,1 mlrd.

Lagose muitinė sulaikė 3,1 mlrd.

Nigerijos muitinės tarnyba teigia, kad Lagose sulaikė dar vieną pangolino žvynų ir dramblio ilčių siuntą, kurios vertė – N3,1 mlrd.

Muitinės tarnyba pranešė, kad konfiskuoti automobilį Toyota Sienna, kurio registracijos numeris KRD 541 HH, Lagoso Lekki rajone.

Muitinės generalinis kontrolierius Hameedas Ali apie tai pranešė trečiadienį spaudos konferencijoje Lagose.

Ali, kuriam atstovavo kadenciją baigiantis tarnybos nacionalinis viešųjų ryšių pareigūnas Josephas Attahas.

Jis teigė, kad poėmimas buvo atliktas vasario mėn. 2 CGC smogikų pajėgų vyrai.

„Gavusios patikimos žvalgybos, CGC smogikų pajėgos įsiveržė į Lagoso Lekki rajoną ir sulaikė vieną Toyota Sienna autobusą, kurio registracijos numeris KRD 541 HH, kurio važiuoklė: STDZA23C955338572, kaip įtariama, buvo pakrauta ne muitinės prekių.

„Transporto priemonė su turiniu, įskaitant keturis keleivius (visi nigeriečiai), buvo nedelsiant nuvežta į stotį ir sulaikyta.

„100 sąnarių fizinės apžiūros metu buvo rasti šie daiktai: 15 maišų Pangolin žvynų ir keturi maišai dramblio ilčių.

„Bendras sulaikytų dramblių ilčių kiekis yra 145 kg, o bendras Pangolin svarstyklių kiekis yra 839,4 kg, o bendra vertė yra N3 155 667 500“, – sakė jis.

M. Ali pažymėjo, kad operacija buvo vykdoma bendradarbiaujant su Laukinės gamtos teisingumo komisija, nukreipta į nelegalią prekybą laukiniais gyvūnais iš Afrikos į Aziją.

Jis sakė, kad tai, kas šiandien buvo pastebėta, buvo ketvirtas didelis Pangolino žvynų, dramblio kaulo ir kitų įvairių laukinės gamtos dalių konfiskavimas Nigerijoje per pastaruosius 13 mėnesių.

„Norime ypač pagirti Laukinės gamtos teisingumo komisiją už nuolatinį įsipareigojimą šiam tikslui teikti patikimą ir veiksmingą žvalgybos informaciją.

„Nigerijos muitinė vertina šią darbo sinergiją ir tikisi daugiau“, – sakė jis. (NAN)

Palaikykite PREMIUM TIMES sąžiningą ir patikimą žurnalistiką

Gera žurnalistika kainuoja daug pinigų. Tačiau tik gera žurnalistika gali užtikrinti geros visuomenės, atskaitingos demokratijos ir skaidrios valdžios galimybę.

Norėdami ir toliau nemokamai naudotis geriausia šalies tiriamąja žurnalistika, prašome šiek tiek paremti šią kilnią pastangą.

Prisidėdami prie PREMIUM TIMES, padedate palaikyti svarbią žurnalistiką ir užtikrinate, kad ji išliktų nemokama ir prieinama visiems.

Paaukoti


TEKSTO SKELBIMAS: Reklamuotis čia . Skambinkite Viliui +2347088095401 …

Leave a Comment

Your email address will not be published.