Lagose muitinė konfiskavo N3,1 mlrd. pangolino žvynų, dramblių ilčių

Customs seize pangolin scales

Nigerijos muitinės tarnyba (NCS) trečiadienį pranešė, kad jos vyrai Lagoso Lekki rajone Sienos autobuse, kurio valstybinis numeris KRD 541 HH, konfiskavo N3,1 mlrd.

Kreipdamasis į Lagoso žurnalistus, muitinės generalinis kontrolierius Hameedas Ali, kuriam atstovavo kadenciją baigęs tarnybos nacionalinis viešųjų ryšių pareigūnas Josephas Attahas, teigė, kad konfiskavimas buvo įvykdytas 2022 m. vasario 2 d. Lekki rajone. CGC smogikų pajėgų vyrų.

Muitinės CG teigimu, „2022 m. vasario 2 d., gavusios patikimos žvalgybos, CGC smogikų pajėgos įsiveržė į Lagoso Lekki rajoną ir sulaikė vieną Toyota Sienna autobusą, kurio valstybinis numeris KRD 541 HH su važiuokle: STDZA23C955338572, įtariama, pakrauta. su nemuitinės prekėmis.

„Transporto priemonė su turiniu, įskaitant 4 keleivius (visi nigeriečiai), buvo nedelsiant nuvežta į stotį ir sulaikyta.

„100 sąnarių fizinės apžiūros metu buvo rasta: penkiolika maišų Pangolin žvynų ir keturi maišai dramblio ilčių. Bendras sulaikytų dramblių ilčių kiekis yra 145 kg, o bendras Pangolin svarstyklių kiekis yra 839,4 kg, kurių bendra vertė N3, 155 667 500,00.

„Operacija buvo vykdoma bendradarbiaujant su Laukinės gamtos teisingumo komisija, nukreipta į nelegalią prekybą laukiniais gyvūnais iš Afrikos į Aziją.

„Tai, ką matote šiandien, yra ketvirtas didelis Pangolino žvynų, dramblio kaulo ir kitų laukinės gamtos dalių konfiskavimas Nigerijoje per pastaruosius 13 mėnesių.

„Norime ypač pagirti Laukinės gamtos teisingumo komisiją už nuolatinį įsipareigojimą šiam tikslui teikti patikimą ir veiksmingą žvalgybos informaciją. Nigerijos muitinė vertina šią darbo sinergiją ir tikisi daugiau.

NEGALIMA PRALEISTI ŠIŲ ANTRAŠČIŲ IŠ NIGERIJOS TRIBUNE

Marburgo virusas: ką reikia žinoti apie ligą, neseniai aptiktą Vakarų Afrikoje

Pirmadienį, 2021 m. rugpjūčio 9 d., Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) patvirtino pirmąjį Marburgo viruso atvejį Vakarų Afrikoje Gvinėjoje. Šis įvykis sukėlė šiurpuliukus Vakarų afrikiečiams, kurie vis dar kovoja su koronaviruso pandemijos padariniais. Tačiau prieš šią bauginančią ligą pasitinkant gandams ir klaidingai informacijai, štai ką reikia žinoti apie virusą.

Lagose muitinė konfiskavo N3,1 mlrd. pangolino žvynų, dramblių ilčių

Leave a Comment

Your email address will not be published.