Kongas ir Kinšasa: JAV įvedė vizų draudimą 8 žmonėms, susijusiems su prekyba laukiniais gyvūnais

Kongas ir Kinšasa: JAV įvedė vizų draudimą 8 žmonėms, susijusiems su prekyba laukiniais gyvūnais

Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė apie vizų apribojimus aštuoniems KDR piliečiams, dalyvaujantiems prekyboje laukiniais gyvūnais, neseniai per išpuolį dėl įtariamų nelegalių pajamų, kuris sukėlė konfliktą šioje Centrinės Afrikos šalyje.

Jų pavardės neatskleidžiamos, tačiau toks sprendimas yra dalis JAV veiksmų, kuriais siekiama nusikaltimo, kurį įvairūs analitikai laiko grėsme saugumui, ekonominiam klestėjimui ir šalies atstatymui.

Aštuoni žmonės, kurie, kaip manoma, yra susiję verslo ir politikos veikėjai šalyje, apkaltinti dalyvavimu dramblio kaulo prekyba, pangolino žvynais ir raganosių ragais; nykstančių rūšių produktai.

„Siunčiame žinią, kad laukinės gamtos ir medienos prekiautojai Jungtinėse Valstijose nėra laukiami. Jungtinės Valstijos yra įsipareigojusios bendradarbiauti su vyriausybinėmis institucijomis KDR ir Kongo gamtos apsaugos institutu (ICCN), siekdamos nutraukti prekybos žmonėmis tinklus ir kovoti su neteisėta prekyba laukiniais gyvūnais. . visame pasaulyje “, – sakoma JAV valstybės departamento pranešime.

Praėjusių metų lapkričio 4 d. Jungtinėse Valstijose buvo sulaikyti du Kongo prekeiviai, o po daugiau nei dvejų metų tarptautinio bendradarbiavimo su JAV ambasada Kinšasoje, Tėvynės saugumo (HSI) tyrimas konfiskavo apie 3,5 mln. USD vertės dramblio kaulo, raganosio ir pangolino apvalkalas. ) ir Kongo vyriausybė.

Šia operacija buvo siekiama sutrikdyti prekybos laukiniais gyvūnais veiklą.

JAV valstybės departamentas paaiškina, kad jo veiksmai atitinka Imigracijos ir pilietybės įstatymo (INA) 212 (a) (3) (C) skirsnį, skirtą laukinės gamtos ir medienos prekiautojams, įtariamiems arba buvę bendrininkais arba dalyvauja prekyba laukiniais gyvūnais, laukinių gyvūnų dalimis ar produktais.

Vašingtonas teigė, kad vizų apribojimo politika yra skirta trukdyti tarptautinių nusikalstamų organizacijų, užsiimančių laukine gamta ir mediena prekyba, judėjimui ir veiklai, todėl joms tampa sunkiau nelegaliai gabenti laukinę gamtą ir medieną.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.