Komanda už STK ir Wavehouse perėmė The Pangolin

Komanda už STK ir Wavehouse perėmė The Pangolin

Solutions Leisure planuoja paversti erdvę šeimos pramogų vieta…

Dubajaus sporto miesto ir aplinkinių vietovių gyventojai bus susipažinę su visai šeimai pritaikytu restoranu ir baseinu „The Pangolin“. Jei reguliariai lankotės Els Club vietoje, per ateinančius mėnesius tikitės sulaukti kelių pakeitimų, nes ją perėmė komanda už STK, Ula ir Wavehouse.

60 000 kvadratinių metrų ploto dviejų aukštų restoranas ir poilsio erdvė bus pertvarkyti ir sukurti visą dieną veikiančią maitinimo ir gyvenimo būdo vietą. Solutions Leisure planuoja įtraukti vietinę bendruomenę ir sukurti maitinimo vietą, kurioje bus šeimos pramogų aspektas.

Paulas Evansas, „Solutions Leisure“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų, sakė: „Mūsų didelė patirtis kuriant „Wavehouse at Atlantis“ ir netrukus pasirodysianti „Central Yas Bay“ padėjo pagrindą visiškai naujam šeimos pramogų ir maitinimo sektoriui. Esame įsitikinę, kad tai pakeis žaidimą Dubajaus sporto mieste.

Pangolin yra daugiau nei tik valgomasis, nes jame yra du paprasti restoranai, du barai, privatus valgomasis, narių kambarys ir plati lauko terasa su lauko baseinu ir sporto sale vienoje erdvėje.

Labai džiaugiamės galėdami pradėti 2022-uosius – didžiausius iki šiol metus – su galimybe patobulinti ir iš naujo įsivaizduoti „The Pangolin“, pateikdama „Dubai Sports City“ visiškai naują koncepciją, kuri iš naujo apibrėžia bendruomenės jausmą, kuriuo jis taip greitai tapo. Tikėkitės šiltų, sveikų ir kviečiančių atmosferų, kurios įkvėps šiek tiek gryno oro į miestą “, – tęsė Evansas.

Pangolin, Els Club, Dubajaus sporto miestas, kasdien nuo 7.30 iki 12 val. Tel: (0) 58 573 2594. @thepangolindxb

Vaizdai: pateikiami

> Prisiregistruokite NEMOKAMAI, kad gautumėte išskirtinių jus dominančių naujinių

Leave a Comment

Your email address will not be published.