Keturi laikomi su pangolininėmis svarstyklėmis Abbottabade, Pakistane

Keturi laikomi su pangolininėmis svarstyklėmis Abbottabade, Pakistane

PESHAVARAS: Khyber Pakhtunkhwa laukinės gamtos departamentas Abbottabad mieste suėmė keturis žmones ir iš jų konfiskavo 1,3 kilogramo pangolino svarstykles, be to, konfiskavo transporto priemonę.

Divizijos miškų pareigūnas (laukinės gamtos Abbottabadas) Mohammadas Idreesas papasakojo Aušra šeštadienį buvo sudaryta komanda po pranešimo apie pangolino žvynų kontrabandą iš Hazaros regiono į Pietų Afriką. Komanda sulaikė du tarpininkus Abbottabado mieste, kurie priklausė Mansehra rajonui. Sulaikyti asmenys atskleidė kitų dviejų savo bendrininkų slėptuvę, kurią taip pat sulaikė specialusis būrys.

Jis sakė, kad iš dviejų vyrų buvo paimta iš viso 1,3 kilogramo pangolininių svarstyklių ir automobilis, o vieno kilogramo pangolininių svarstyklių kaina tarptautinėje rinkoje siekė apie 50 mln.

J. Idreesas sakė, kad buvo užregistruotos bylos prieš prekeivius žmonėmis pagal 2015 m. Khyber Pakhtunkhwa laukinės gamtos ir biologinės įvairovės įstatymo 9 (b), 12, 16, 17, 20, 59 skyrius. Jis sakė, kad prekeiviams žmonėmis buvo skirta 330 000 rupijų bauda.

Konservatoriai teigė, kad pangolino svarstyklės buvo naudojamos tradicinėje kinų medicinoje. Jie teigė, kad nelegali prekyba gali kelti grėsmę regiono pangolinams, kurie išgyveno ant skruzdėlių ir termitų.

Siekiant apsaugoti gyvūną, uždrausta tarptautinė komercinė prekyba pangolininėmis svarstyklėmis.

Paskelbta Aušroje, 2021 m. gruodžio 12 d

Leave a Comment

Your email address will not be published.