Jūrų policininkai bando nelegaliai gabenti dyzeliną, atskirais atvejais gelbėti pangoliną

Jūrų policininkai bando nelegaliai gabenti dyzeliną, atskirais atvejais gelbėti pangoliną

KOTA KINABALU: Jūrų policija Sabaho rytinėje pakrantėje Tawau rajone sekmadienį (gegužės 8 d.) sutrukdė vyro bandymui kontrabanda iš šalies išvežti daugiau nei 150 000 RM vertės dyzeliną.

4 regiono jūrų policijos vado pavaduotojas Supt Ridzauddinas Selamat sakė, kad jo komanda surado 31 metų vyrą degalinėje rajone.

„Tolimesnių patikrinimų metu nustatyta, kad įtariamojo vairuojama sunkvežimio cisterna buvo pritaikyta laikyti dyzeliną, kad būtų galima gabenti kontrabandą“, – sakė jis pirmadienį (gegužės 9 d.) išplatintame pranešime.

Jis sakė, kad konfiskuoto dyzelino vertė buvo 154 910 RM, ir pridūrė, kad byla buvo tiriama pagal 1961 m. Tiekimo kontrolės įstatymą.

Jis pridūrė, kad įtariamasis ir paimti daiktai buvo perduoti Vidaus prekybos ir vartotojų reikalų ministerijai tolesniems tyrimams.

Tuo tarpu atskiroje byloje Supt Ridzauddin pavaduotojas sakė, kad jūrų policija išgelbėjo pangoliną, kuris buvo rastas paslėptas dėžėje senajame CIQ uoste Tawau.

Jis sakė, kad jo vyrai dėžę rado prie pėsčiųjų tako ir pridūrė, kad iki šiol niekas neatvyko, kad paimtų gyvūną.

„Pangolinas bus perduotas Sabah laukinės gamtos departamentui tolesniems veiksmams“, – sakė jis.

Supt Ridzauddin pavaduotojas paragino rajono pakrančių zonose gyvenančias bendruomenes nukreipti policijai bet kokią informaciją, susijusią su bet kokiu nusikaltimu, ypač susijusiu su tarptautiniais nusikaltimais.

Jis sakė, kad visuomenė gali pateikti išsamią informaciją 4 regiono jūrų policijos komandos „WhatsApp“ numeriu 013-939 1197 arba tiesiogiai susisiekti su Tawau jūrų policijos operacijų skyriumi 089-983 628.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.