JAE sostinė švęs kulinarinį meistriškumą paskelbdama 50 geriausių savaitės Abu Dabį

50-best-week-Abu-Dhabi

Kulinarijos lyderiai pateiks įžvalgų apie savo maisto filosofiją, įkvėpdami maisto mėgėjus savo patiekalų, ingredientų, istorijų ir patirties.

Gerbiami restorano apdovanojimai ir iškilminga vakarienė bus apdovanoti 50 išskirtinių restoranų iš viso regiono, pabrėžiant jų kulinarinį meistriškumą ir valgymo patirtį.

Fatima Saeed Al Baloushi, laikinai einanti DCT Abu Dabio renginių biuro direktoriaus pareigas, sakė: „Džiaugiamės galėdami švęsti kulinarijos meistriškumą visame Abu Dabyje, aprūpinant gyventojus ir lankytojus, tiek patyrusius maisto mėgėjus, tiek įprastesnius valgytojus, siūlančius paragauti mūsų patiekalų. įvairaus maisto ir paragauti puikių patiekalų, kuriuos ruošia kai kurie iš pirmaujančių pasaulio šefų, kurie kitą mėnesį vyks į mūsų daugiakultūrę sostinę.

Penktadienį, vasario 4 d., vykstantys trys interaktyvūs meistriškumo kursai, kuriuose pripažinti virtuvės šefai iš viso pasaulio demonstruos savo įgūdžius gamindami firminius patiekalus gyvai publikai. Virėjai – Tim Raue iš restorano Tim Raue Berlyne; novatoriškas konditerijos šefas Willas Goldfarbas ir Pía León iš Central; o Kjolle, dabartinė geriausios pasaulio šefės titulo savininkė, lankytojus nuves į kulinarinius nuotykius. Bilietų turėtojai taip pat turės galimybę pabendrauti su tarptautiniais šefais.

Viduje konors Bendradarbiavimo pietų serija, atvykę virėjai kartu su Abu Dabio vietiniais talentais sukurs įvairius nepaprastus patiekalus. Raue kantono restorane „Dai Pai Dong“ pristato savo skonį, sumaišydamas savo firminius Azijos įkvėptus kūrinius su regioniniais patiekalais, kad sukurtų tikrai įsimintiną meniu, o Natsuko Shoji iš Tokijo „Eté“, laimėjusi Azijos geriausio konditerijos virėjo titulą, demonstruos savo sintezę. prancūziškų ir japoniškų patiekalų restorane „Tori No Su“. Be to, Julienas Royeris iš Odette Singapūre, du kartus geriausio Azijos restorano laureatas, sujungia jėgas su LPM, kad pasiūlytų unikalų bendradarbiavimo meniu, kuriame tik vienai nakčiai bus derinami geriausi abiejų restoranų hitai.

Jaunieji kepsninės meistrai gali pakelti karštį, kai Dave’as Pyntas iš Singapūro Burnt Ends demonstruoja savo talentą unikaliame patirtiniame vakarienės renginyje „Playing with Fire“ Emyratų rūmuose. Tuo tarpu Leonas Zaya Nurai saloje surengs išskirtinius „Peru rojaus“ pietus.

Kai kurie geriausi miesto regiono kulinariniai talentai ir toliau demonstruojami visame mieste vasario 4–11 d. vykstant „Chef’s Table“ akcijoms. Šiose neįtikėtinose pietų vietose svečiai bus vaišinami pagal užsakymą pagamintais geriausių Abu Dabio šefų meniu.

Vasario 5 d. visiems maisto mėgėjams taip pat bus atviras tiesioginis scenos renginys # 50BestTalks, kuriame garsūs šefai, tokie kaip Goldfarbas ir Kamalas Mouzawakas, pristatys ir diskutuos aktualiomis temomis ir tendencijomis, taip pat asmenines istorijas apie savo kulinarines keliones. .

Didžiojo finalo metu pirmasis MENA (Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos) 50 geriausių restoranų sąrašas bus pristatytas vasario 7 d., spalvingoje apdovanojimų ceremonijoje.

Leave a Comment

Your email address will not be published.