Internautas: „Pangolinas nori išbandyti MRT, bet suprato, kad pamiršo atsinešti EZ nuorodos kortelę, todėl turi eiti namo pasiimti“

Internautas: „Pangolinas nori išbandyti MRT, bet suprato, kad pamiršo atsinešti EZ nuorodos kortelę, todėl turi eiti namo pasiimti“

– Skelbimas –

Singapūre matyti, kad laukiniai gyvūnai retkarčiais prasiskverbia tarp žmonių, nėra taip neįprasta, ir, laimei, daugelis žmonių stengiasi juos apsaugoti ir įsitikinti, kad jie yra saugūs. Kaip tik taip atsitiko, kai pangolinas neseniai pateko į MRT stotį netoli Bukit Timah.

Balandžio 14 d. Purnima Ralhan paskelbė Pangolino nuotraukas ir vaizdo įrašą Gamtos draugija (Singapūras) Facebook puslapyje. Mažas padaras gali būti matomas einantis laiptais aukštyn, o paskui koridoriumi ir, atrodo, seka kažkokį kvapą.

„Pangolin šiandien MRT stotyje. Jis atėjo iš niekur! Laimei, jis nuklydo atgal į krūmus nepažeistas“, – rašė M. Purnima.

Ji pamatė padarą balandžio 14 d., kai ji valgė ant kai kurių MRT laiptų, ir nufotografavo jį, kol jis lipo, sakė ji Mothership.

Besirūpindamos jo saugumu, ji, o vėliau dar dvi, sekė pangoliną, kad įsitikintų, ar viskas gerai. Ponia Purnima pasakė Mothership, kad ji turėjo panaudoti savo koja, kad pangolinas nenukryptų nuo eskalatoriaus.

Vėliau jis paliko pastatą ir pateko į kai kuriuos krūmus.

Komentarai gamtos draugijos (Singapūras) Facebook puslapyje buvo sužavėti dėl šio stebėjimo.

Daugelis internautų dėkojo M. Purnimai už rūpestį ir dėmesingumą.

Kiti šmaikštavo, kad pangolinas pasiruošęs nuotykiui ar misijai, ir nori skristi MRT.

Singapūre gyvena Sundos pangolinas arba Malajų pangolinas, jis daugiausia randamas Centrinio baseino gamtos rezervate ir Bukit Timah gamtos rezervate. Jie yra drovūs ir naktiniai gyvūnai, todėl taip stebina, kad toks buvo rastas MRT.

„Sundos pangolinas yra įtrauktas į 2008 m. Singapūro raudonąją knygą kaip„ kritiškai nykstantis.

Lėtai judančius pangolinus taip pat dažnai sužaloja arba žūva transporto priemonės, kai jie nuklysta per toli nuo miškingų vietovių į kelius. sakoma NParks svetainėje. / TISG

Pagaliau atsidaro sienos! 2 dalis: Pelėdos skrydžio problema, pakeliui namo nusileidžia Marina Lamanšo vandenyse, saugiai nukeliauja su drakono valties „gelbėjimo“ komanda, pirmą kartą per 2 metus

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Siųskite savo kaušelius adresu news@theindependent.sg

– Skelbimas –

Leave a Comment

Your email address will not be published.