„Intel“ atsiprašymas pabrėžia Kinijos dilemą

„Intel“ atsiprašymas pabrėžia Kinijos dilemą

„Intel Tiger Lake“ lustas rodomas „Intel“ spaudos konferencijoje per 2020 m. CES Las Vegase, Nevadoje, JAV, 2020 m. sausio 6 d.

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

NIUJORKAS, gruodžio 23 d. („Reuters Breakingviews“) – JAV lustų gamintoja „Intel“ (INTC.O) yra naujausia tarptautinė įmonė, kovojanti su verslo Kinijoje geopolitika. 207 milijardus dolerių vertės technologijų grupė turėjo atsiprašyti, skaitykite daugiau, kad sušvelnintų socialinių tinklų reakciją Liaudies Respublikoje po to, kai pranešė tiekėjams, kad jie negali naudoti produktų ar darbo iš Sindziango regiono.

Bendrovė ketvirtadienį atsisakė pareiškimo kinų kalba, kuriame teigiama, kad laikosi JAV įstatymų, o ne išreiškia „Intel“ poziciją šiuo klausimu. Amerika ir kitos Vakarų šalys apkaltino Kiniją žmogaus teisių pažeidimais Sindziange.

„Intel“ pozicija yra miglota. Tačiau Kinijoje veikiančių JAV įmonių negalima laikyti vienos pusės. Mados tinklo H&M (HMb.ST) 2021 m. antrąjį ketvirtį KLR pardavimai sumažėjo 28 %, palyginti su 2021 m. praėjusių metų ketvirčiu, po to, kai jo pareiškimai apie Sindziangą paskatino boikotą. Daugiau nei ketvirtadalį „Intel“ 78 mlrd. USD pardavimų 2020 m. sudarė klientai Kinijoje. Net 2,9 trilijono dolerių Apple (AAPL.O) turi vaikščioti lynu tarp Vašingtono ir Pekino. Vieną dieną vienas iš milžinų nukris. (Parengė Richardas Bealesas)

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

Sekite @Breakingviews „Twitter“ tinkle

„Capital Calls“ – glaustos įžvalgos apie pasaulinius finansus:

Testų kūrėjų pasiūlymas ruošiasi gyvenimui po Covid-19 Skaityti daugiau

„Renault“ siunčia įvairias kinų žinutes, skaitykite daugiau

Norvegijos pangolino padėtis atkreipia dėmesį į Kinijos farmaciją Skaityti daugiau

JK sargybos rizikos draudimo fondo bauda rodo neryškesnius dantis. Skaityti daugiau

Olandų grupės kūdikių maisto išpardavimas yra „Danone“ produktas. Skaityti daugiau

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

Montavo Lauren Silva Laughlin ir Sharon Lam

Reuters Breakingviews yra pagrindinis pasaulyje darbotvarkės nustatymo finansinių įžvalgų šaltinis. Kaip „Reuters“ finansinių komentarų prekės ženklas, mes analizuojame didžiojo verslo ir ekonomikos istorijas, kurios kasdien sklinda visame pasaulyje. Pasaulinė apie 30 korespondentų komanda Niujorke, Londone, Honkonge ir kituose didžiuosiuose miestuose teikia ekspertų analizę realiu laiku.

Prisiregistruokite nemokamai išbandyti visas paslaugas adresu https://www.breakingviews.com/trial ir sekite mus Twitter @Breakingviews ir www.breakingviews.com. Visos išsakytos nuomonės yra autorių nuomonės.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.