Emily Blunt „Met Gala“ makiažo pamoka: kaip atrodyti

Emily Blunt „Met Gala“ makiažo pamoka: kaip atrodyti

Jei perkate nepriklausomai peržiūrėtą produktą ar paslaugą naudodami nuorodą mūsų svetainėje, Variety gali gauti filialo komisinį mokestį.

Emily Blunt nesusilaikė nuo pirmadienio vakaro „Met Gala“ švytėjimo ir nukreipė Hedy Lamarr iš legendinio mados filmo „Ziegfeld Girl“ unikalų šių metų Amerikos įkvėptą temą. Klasikiniai perlai ir sidabro spalvos sankaba užbaigė jos 40-ųjų retro stiliaus aprangą, tačiau būtent jos blizgus makiažas leido jai įgauti išvaizdą į XXI amžių.

„Emily išvaizdos viziją įkvėpė visas nuostabus spindesys, puošęs jos suknelę, ir šis neįtikėtinas Hedy Lamarr įvaizdis“, – sako Blunt makiažo meistrė Jenn Streicher, nurodydama Lamarr vodevelių aprangą iš 1940-ųjų filmo, kuri įkvėpė Blunt pagal užsakymą papuoštą blizgučiais puoštą Miuu. Miu suknele, kurią ji derino su žvaigždėmis išmargintu galvos apdangalu ir įspūdingu baltu apsiaustu.

Apskritai, sako Streicheris ji ir Blunt nusprendė pažvelgti į švelnų žvilgsnį, kuris nenugalėtų jos aprangos dramatiškumo. „Tai neabejotinai buvo drąsiausia jos išvaizda iki šiol, todėl norėjome, kad jos makiažas būtų neįvertintas, bet gražus ir vis tiek linksmintųsi. Laimei, pasakė Streicheris Įvairovė tiksliai taip, kaip ji padarė blizgantį makiažą, kuris užbaigė stulbinančią Blunt demonstraciją ant kilimo. Ryškių akių atspalvių kokteilis iš Chantecaille sudarė didžiąją dalį įvaizdžio, kurio sidabriniai atspalviai pagyrė jos blizgančią figūrą.

Čia yra visi produktai, kurių reikia norint atkurti Blunt raudonojo kilimo išvaizdą.

Luminescentinis Pangolin akių šešėlis

„Bergdorf Goodman’s“ sutikimu

Streicheris sako, kad Emily rankomis išsirinko liuminescencinius akių šešėlius Pangolin iš Chantecaille, kad gautų dulkėtą alyvinį atspalvį. „Tai jos mėgstamiausias atspalvis, o šis gražus sidabrinis atspalvis puikiai papildo jos suknelę“, – sako Streicheris. “Tai spalva, kuri puikiai atrodytų ant bet kokio odos tono.”


PIRKTI DABAR:

52 USD

Pirk

Liuminescenciniai akių šešėliai Rhino

Tingiai įkeltas vaizdas

Neimano Marcuso sutikimu

Streicher ir toliau naudojo liuminescencinius akių šešėlius Rhino ant Blunt vokų, kad padėtų suklijuoti blizgučius, kuriuos jie pridėjo ant viršaus, sako ji. “Tai puikūs perlamutriniai, šviesą traukiantys akių šešėliai, todėl jie tikrai priverčia jūsų akis išsipūsti.”


PIRKTI DABAR:

52 USD

Pirk

Filantropijos skruostų atspalvis

Tingiai įkeltas vaizdas

Nordstrom sutikimu

Galiausiai Streicheris švelniai paraudo Blunt veidą naudodamas Chantecaille’s Philanthropy Blush, pagamintą iš smulkiai sumaltų pigmentų, kad būtų vientisa apdaila. Ji pažymi, kad po juo esantis plonas „Liquid Lumiere in Sheen“ sluoksnis suteikia ilgalaikį švytėjimą.


PIRKTI DABAR:

40 USD

Pirk

Leave a Comment

Your email address will not be published.