Didinkite pangolino žinomumą su galinga paroda

Didinkite pangolino žinomumą su galinga parodaPo sėkmingo Keiptauno debiuto skulptorius Robbie Rorichas, bendradarbiaudamas su socialinio poveikio agentūra „The Good Machine“, ketina nustebinti Joburgo meno mylėtojus galinga nauja meno paroda, kuri nukels jus į dykumą; vieta, kur susijungiame su žmogaus dvasia ir kur atbunda mūsų sielos.

Roricho raganosio skulptūra. Vaizdas: tiekiamas

Ankstesnė jo paroda buvo vandenynų įkvėpta kolekcija, kuri Keiptaune uždirbo beveik 1 milijoną RUB, o didelė jos dalis buvo paaukota Jūros kaitos projektui, siekiant skatinti ir apsaugoti Didįjį Afrikos jūros mišką.

Vienas iš pagrindinių parodos bruožų buvo jo gyvenimiškas aštuonkojo kūrinys, kurį įkvėpė Oskarą pelnęs „Netflix“ dokumentinis filmas, Mano aštuonkojis mokytojas.

Filmo režisierius Jamesas Cameronas neseniai savo namams įsigijo vieną iš Roricho aštuonkojų skulptūrų.

Talentingo jauno skulptoriaus naujoje Gautengo meno parodoje, kuri gegužės 6–8 d. veiks Viktorijos kiemuose Johanesburge, o Irene Country Estate Pretorijoje – gegužės 13–15 d.

Pangolinas yra labiausiai nelegaliai prekiaujamas gyvūnas pasaulyje ir, pasak WWF, visos aštuonios pangolinų rūšys yra saugomos pagal nacionalinius ir tarptautinius įstatymus.

Dvi yra įtrauktos į IUCN Raudonąjį nykstančių rūšių sąrašą kaip itin nykstančios rūšys.

SKAITYTI: „Zeitz MOCAA“ ir „Gucci“ paskelbė pirmąją kasmetinę lėšų rinkimo šventę

Rorichas sako: „Laiko praleidimas su pangolinu ir kitais gyvūnais įnešė perspektyvos ir aiškumo mūsų misijai – sukurti platformą, kurioje menas galėtų kalbėti už mus ir supažindinti su laukine gamta ir aplink mus“.

Robbie Rorich žirafa
Robbie Roricho skulptūra „Žirafa“. Vaizdas: tiekiamas

Gerosios mašinos Gita Carroll sako:[It] yra apie kolektyvinio ryšio kuravimą; patirtis giliai atgaivinti ir išlaisvinti mūsų širdis mūsų būdu. Mūsų žmogiškas polinkis viską įprasminti dažnai trukdo visiškai jausti, kalbėti ir girdėti iš širdies.

Naujai meno parodai bus išlieti 33 natūralaus dydžio pangolinai, iš kurių nemaža dalis pajamų už kiekvieną parduotą pangoliną bus skirta pangolino apsaugai. Pangolin Shepherd iš Zululand Conservation Trust Donaldas Davisas sako: „Kai buvome patvirtinti kaip saugių pangolinų išleidimo vieta, pasinaudojome galimybe padėti labiausiai nelegaliam žinduoliui planetoje ir buvome sužavėti, kad galėjome padėti sukurti skirtumas. Mes net neįsivaizdavome, kad tai bus pats sudėtingiausias ir brangiausias, tačiau labiausiai pasiteisinantis išsaugojimo projektas, kurio iki šiol ėmėmės.

Robbie Rorich jūrinė ūdra taip pat bus eksponuojama ir jos galima įsigyti meno parodoje.

Robbie Rorich jūrinė ūdra
Robbie Rorich jūrinė ūdra. Vaizdas: tiekiamas

Leave a Comment

Your email address will not be published.