Diasporos verslo vadovas nori daugiau investicijų į turizmą

Patogus spausdinimas, PDF ir el

Autorius: Nkpemenyie Mcdominic, Lagosas

Praėjus vos savaitei po to, kai Nacionalinės narkotikų teisėsaugos agentūros (NDLEA) pareigūnai Apapa jūrų uoste Lagose konfiskavo 14 080 kg kodeino pagrindu pagaminto CD sirupo, jie sulaikė 40 250 kilogramų kontroliuojamų narkotinių medžiagų, kurių vertė viršija N2 mlrd. ND, importuotų dviejuose 40 pėdų konteineriuose iš Indija.
NDLEA žiniasklaidos ir advokatūros direktorė Femi Babafemi, kuri tai pareiškė pareiškime, teigė, kad narkotikų biustas įvyko po panašaus 14 080 kg kodeino sirupo ir 4 352,43 kg šaltų kepurėlių konfiskavimo.
Anot pareiškimo, šaltieji dangteliai buvo naudojami 14 080 kg sveriančiam kodeino sirupui paslėpti 40 pėdų talpoje, importuotame iš Indijos 2022 m. vasario 2 d. Apapos uoste.
Anot jo, konfiskuoti po užsienio partnerių žvalgybos ir kitų uosto suinteresuotųjų šalių, tokių kaip muitinė, DSS, karinio jūrų laivyno ir kitų, bendradarbiavimas.
Paskutinės vasario 8 d. sulaikytos siuntos į šalį buvo įvežtos dviejuose konteineriuose, pažymėtuose HLBU 2239792 su 1 125 narkotikų dėžėmis ir HLBU 1067338 su 1 751 kartono dėže, kurių rinkos vertė N2 012 500 000.
Siuntos buvo konfiskuotos „Port Express“ muitinės terminale, Berger-Apapa mieste, po to, kai buvo aptiktos paslėptos už 200 mg hipergra ir prabangių šaltų pjaustytuvų dėžučių, o po to buvo atvežti agentūros uostantys šunys, siekiant nustatyti nelegalią medžiagą.
Reaguodamas į naujausią konfiskavimą, NDLEA pirmininkas / vyriausiasis direktorius, brg. Gene. Mohamedas Buba Marwa (rtd) sakė, kad Agentūra šiais metais pasirengusi duoti ryžtingus smūgius narkotikų karteliams, užtikrindama, kad nė vienam gramui nelegalių narkotikų nebūtų leista patekti į Nigeriją arba per ją patekti į kitas šalis.
Pagirdamas Agentūros Apapos uosto specialiosios srities vadovybės pareigūnus ir vyrus už budrumą, jis padėkojo užsienio partneriams už savalaikį pasidalijimą žvalgybos duomenimis ir kitoms uosto suinteresuotosioms šalims už bendradarbiavimą.

Leave a Comment

Your email address will not be published.