Desmondo Tutu laidotuvės vyksta sausio 1 d

Desmondo Tutu laidotuvės vyksta sausio 1 d

Laidotuvės Pietų Afrikos anglikonų arkivyskupo, žmogaus teisių aktyvisto ir Nobelio taikos premijos laureato Desmondo Tutu susitikimas sausio 1 d. vyks Keiptaune.

„Susitarimai dėl gedulo savaitės dar tik pradeda veikti“, – sakoma jo fondo pranešime.

Tutu mirė sekmadienį, sulaukęs 90 metų Keiptaune, sakė Pietų Afrikos prezidentas Cyril Ramaphosa, kuris sakė, kad aktyvisto mirtis „yra dar vienas netekties skyrius mūsų tautai atsisveikinant su iškilių Pietų Afrikos gyventojų karta“.

Po apartheido panaikinimo arkivyskupas taip pat ėjo Tiesos ir susitaikymo komisijos pirmininko pareigas ir yra žinomas kaip sugalvojęs terminą „Vaivorykštės tauta“, apibūdinantį Pietų Afriką po apartheido.

… Titaniko nesmurtinės kovos figūra – Marwa

100 % natūralios žolės, kad galiausiai pašalintumėte priešlaikinę ejakuliaciją, silpną erekciją ir mažą vyriškumą. Spustelėkite čia dabar .

NDLEA pirmininkas, brig.-gen. Buba Marwa (retd) apibūdino velionį Tutu kaip titanišką nesmurtinės kovos, žmogaus teisių ir evangelizacijos figūrą.

Marwa, kuris buvo buvęs Nigerijos vyriausiasis komisaras Pietų Afrikoje, savo žiniasklaidos direktorės Femi Babafemi pareiškime teigė, kad garsus dvasininkas bus prisimenamas už savo poziciją prieš apartheidą nesmurtinėmis priemonėmis, panašiomis į Mahatmos Gandhi požiūrį Indijoje. .

Jis užjaučia Tutu šeimą, krikščionišką pasaulį ir Pietų Afrikos žmones bei vyriausybę teigdamas, kad pasaulis tikrai pasiilgs „Arkos“, nes jis buvo meiliai vadinamas paskutiniuoju.

Leave a Comment

Your email address will not be published.