CM Himanta Biswa Sarma yra kitas „chanda“ pavadinimas, sako AASU GS

CM Himanta Biswa Sarma yra kitas „chanda“ pavadinimas, sako AASU GS

Guwahati: Kritikuoja Asamo vyriausiojo ministro Himanto Biswa Sarma naujausius komentarus „čanda“ (labdara), Visų Asamo studentų sąjungos generalinis sekretorius Sankoras Jyoti Baruahas sakė, kad CM Sarma turėtų veikti kaip CM, o ne Asamo vyriausybės atstovas.

Kalbėdamas apie ginčą, Baruah sakė: „CM Sarma kalbėjo apie čanda (Chanda) pastaruoju metu daug, bet žmonės Asame puikiai žino, kad kitas labdaros pavadinimas yra Himanta Biswa Sarma.

Jis pridėjo, “Chanta, turto prievartavimas ir Himanta Biswa Sarma yra dvi monetos pusės.

Baruah taip pat pridūrė, kad Himanta Biswa Sarma yra vyriausiasis ministras ir jis turėtų išlaikyti savo kėdės „orumą“, o ne tiesiog išeiti kaip vyriausybės atstovas spaudai.

Taip pat skaitykite: RPF šiais metais Asame išgelbėjo daugiau nei 500 žmonių, sulaikė 20 prekeivių žmonėmis

„Jis turėtų sutelkti dėmesį į svarbias, su valstybės raida susijusias temas, o ne įnešti nenaudingas temas“, – pridūrė jis.

Baruah, teigdamas, kad Bihu nėra švenčiamas renkant lėšas iš ne asamiečių, sakė, kad Himanta Biswa Sarma bandė sukurti pasakojimą, kad galėtų gauti iš jų paramą artėjančiuose savivaldybės rinkimuose.

Taip pat skaitykite: Assamas: Tinsukijoje sulaikyti trys su 6,3 kg pangolino svarstyklėmis

„Kalbant apie kolekcionavimą čandasakyčiau, kad CM Sarmos tuo niekas neįveiks, nes per COVID-19 krizę jis rinko milijonus pareiškė, kad labdara yra Indijos kultūros dalis“, – pridūrė jis.

Ministras pirmininkas dabar turėtų atsakyti, kur buvo išleisti pinigai, – sakė AASU vadovas.

Northeast Now yra kelių programų pagrįstas hiperregioninis dvikalbis naujienų portalas. Rašykite mums adresu: nenov24x7@gmail.com Daugiau iš NE DABAR NAUJIENOS

Leave a Comment

Your email address will not be published.