Čhatisgare sulaikyti 5 laukinės gamtos kontrabandininkai su 19 kg vėžlių, leopardo nagų ir pangolino svarstyklių

NDTV News

Leopardas ir pangolinas yra saugomos rūšys pagal Laukinės gamtos (apsaugos) įstatymą. (reprezentacinis)

Jagdalpuras:

Miškų departamentas konfiskavo 19 kg pangolininių žvynų, keturis žvaigždžių vėžlius ir šešis leopardo nagus ir suėmė penkis žmones, apkaltintus laukinių gyvūnų kontrabanda per keturis atskirus incidentus Chhattisgarho Bastaro divizione, sekmadienį pranešė pareigūnai.

Sulaikyti per pastarąsias dvi dienas.

Gavusi pranešimą, kad kai kurie asmenys bando parduoti laukinių gyvūnų dalis, jungtinė miškų departamento ir policijos komanda vasario 11 d. Jagdalpūre, Bastaro rajono būstinėje, esančioje apie 300 km nuo sostinės Raipūro, sulaikė du vyrus. , – sakė vyriausiasis miškų (Jagdalpur apskritis) konservatorius Mohammadas Shahidas.

Pasak jo, duetas nešė maišą ir bandė pabėgti, pamatęs miško ir policijos darbuotojus.

„Iš jų krepšio buvo paimtos 12 kg sveriančios Pangolino svarstyklės, po kurių duetas buvo sulaikytas“, – sakė jis.

Remiantis abiejų pateikta informacija, per du atskirus reidus Jagdalpūre buvo rasta 6,9 kg pangolino žvynų ir šešių leopardo vinių, o per kitą reidą regiono Dantevados rajone buvo paimti keturi vėžliai, pranešė CCF ir pridūrė, kad vienas. per tris reidus buvo suimtas kiekvienas asmuo.

„Iš viso penki asmenys buvo areštuoti pagal 1972 m. Laukinės gamtos (apsaugos) įstatymo nuostatas per keturis incidentus ir buvo pristatyti į miškų departamento Jagdalpur apskrities biurą tolesniems veiksmams“, – sakė jis.

Nusikaltimų laukinei gamtai ir kontrolės biuro Džabalpuro, Indijos Wildlife Trust (WTI) ir Conservation Core Society pareigūnai taip pat atliko svarbų vaidmenį šiuose reiduose, sakė miškų pareigūnai.

Pasak jų, leopardas ir pangolinas yra saugomos rūšys pagal 1972 m. laukinės gamtos (apsaugos) įstatymo I sąrašą, o vėžliai – žvaigždiniai – IV sąraše.

Pareigūnų teigimu, vyksta tyrimas, siekiant išsiaiškinti, ar visi kaltinamieji priklauso vienai gaujai, užsiimančios laukinių gyvūnų kontrabanda, ar veikia individualiai.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.