Berkshire yra viena iš 7 Masačusetso apygardų, kuriose yra didelė COVID rizika

Berkshire yra viena iš 7 Masačusetso apygardų, kuriose yra didelė COVID rizika

Žmogau, ar tai pandemija VISADA BAIGIASI? Naujausioje Ligų kontrolės ir prevencijos centrų apžvalgoje atrodo, kad čia, Vakarų Masačusetse, Berkšyro grafystėje ir Franklino grafystėje dabar kyla didelė COVID-19 perdavimo rizika.

Vėl pradėjus daugėti COVID-19 atvejų (penktadienį praneštų naujų koronaviruso atvejų skaičius artėjo 4000!), pusė iš 14 Bay State apygardų yra tarp 79 apygardų visoje šalyje, kuriose, remiantis CDC, yra didelis perdavimo pavojus.

CDC COVID-19 duomenų stebėjimo priemonė praneša, kad septynios Masačusetso apygardos, kurios šiuo metu yra didelės rizikos kategorijoje, yra Barnstailas, Berkšyras, Franklinas, Midlseksas, Norfolkas, Safolkas ir Vusteris.

Iki šiol kitos Vakarų Masačusetso apygardos, Hampdenas ir Hempšyras, laikomos vidutine COVID-19 perdavimo rizika. CDC pataria, kad gyventojai, gyvenantys apskrityse, kuriose COVID yra didelės rizikos lygis, turėtų dėvėti kaukes patalpose ir viešajame transporte.

Remiantis naujausiais Ligų kontrolės ir prevencijos centrų duomenimis, Berkšyro grafystė yra gana aukšta – 500 COVID atvejų tenka 100 000 gyventojų. Tai yra daugiau nei dvigubai daugiau nei 218 Franklino apygardos atvejų 100 000 gyventojų.

Kaimyninėse valstijose kai kuriose Niujorko apygardose, įskaitant Olbanio apygardą, kyla didelė COVID perdavimo rizika. Be to, daugybei Vermonto apygardų kyla didelė rizika, įskaitant Beningtono ir Rutlando grafystes. Pora Konektikute, įskaitant Niu Heiveno ir Hartfordo grafystes, o kol kas – Graftono apygardą Naujajame Hampšyre.

CDC taip pat rekomenduoja dėvėti kaukę ne tik būdami patalpoje ir viešajame transporte, bet ir jei turite kokių nors COVID simptomų arba yra didelė rizika susirgti sunkia liga. Norėdami gauti daugiau informacijos apie COVID numerius ir sužinoti, kurios kitos apskritys priklauso „didelės rizikos“ kategorijai, apsilankykite CDC COVID pagal apskritį puslapis čia.

TOLIAU SKAITYKITE: Sužinokite, kaip gyvūnai visame pasaulyje reaguoja į COVID-19

Štai keletas patarimų, kaip rūpintis savimi pandemijos metu:

Kiek Amerikoje: nuo ginklų iki vaiduoklių miestų

Ar galite atspėti, kiek valstybinių mokyklų yra JAV? Ar žinote, kiek milijardierių ten gali gyventi? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte – ir sužinokite bent du dalykus apie kiekvienos iš šių atrankų kultūrinę reikšmę ir palikimą.

PAŽIŪRĖKITE: Dalykai iš jūsų gimimo metų, kurių nebėra

Ikoniniai (o kartais ir kvaili) žaislai, technologijos ir elektronika buvo uzurpuoti nuo pat jų didžiojo įėjimo dėl technologijų pažangos arba dėl sveiko proto proveržių. Pažiūrėkite, kiek dalykų šiame sąraše sukelia vaikystės prisiminimus – ir kurie iš jų buvo čia ir dingo taip greitai, kad jų visai pasiilgote.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.