Atkeršykite buvusiajam su Hawk Creek Valentino dienos lėšų rinkimu

Atkeršykite buvusiajam su Hawk Creek Valentino dienos lėšų rinkimu

„Hawk Creek“ Vest Fallse šią Valentino dieną siūlo žmonėms galimybę šiek tiek atkeršyti savo buvusiems sutuoktiniams ir rinkti pinigus savo reikalams.

Valentino diena nėra puiki šventė visiems. Jei esate vienas iš daugelio žmonių, kuriems neseniai buvo sudaužyta širdis, tai gali būti visiškai apgailėtina diena. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, tai apsidairyti aplink kiekvieną mielą mažą porą, kuri vis dar mylisi.

Tačiau Hawk Creek siūlo jums šiek tiek uždaryti ir šiek tiek atkeršyti su būsima lėšų rinkimo akcija.

Jei niekada ten nebuvote, Hawk Creek yra vietinis laukinės gamtos apsaugos centras Vest Fallse, kurio edukacinis pasiekiamumas yra visoje šalyje, o apdovanojimus pelniusios pastangos išsaugoti yra pripažįstamos visame pasaulyje. Pagal jų svetainę:

„Mes stengiamės suteikti tūkstančiams gyvūnų antrą šansą, rūpintis daugiau nei 100 nuolatinių gyventojų ir pasiekti tūkstančius auditorijų per metus su mūsų įdomiu edukaciniu programavimu.

Šiais metais jie tikisi surinkti šiek tiek pinigų šerdami savo gyvūnus ir suteikdami žmonėms raminančio pasitenkinimo jausmą.

Vos už 5,00 USD galite pavadinti miltų kirmėlę buvusio asmens, padariusio jums neteisingą, vardu ir žinoti, kad juo buvo šeriamas vienas iš jų gyvūnų. 100 % pajamų, gautų iš miltų kirmėlių lėšų rinkimo, bus tiesiogiai skirta Hawk Creek gyvūnams!

Spustelėkite čia, kad pavadintumėte savo miltų kirmėlę!

Geriausia yra tai, kad tai net nebūtinai turi būti buvęs. Galite pavadinti miltų kirmėlę bet kurio asmens, kuris padarė jums neteisingą vardą. Galbūt tai yra bendradarbė, kuri kepa žuvį mikrobangų krosnelėje, futbolininkas, kuris jus nuvylė, arba anyta, kuri žino, kad jos sūnus galėjo padaryti geriau nei jūs. Galite pavadinti jį bet kurio vardu ir tai padės centrui.

Dabar, jei jūs neturite blogų santykių su kuo nors ir vis tiek norėtumėte paaukoti, jie turi kitų Valentino dovanų, kurios patiks jūsų pasimatymui.

HAWK CREEK WILDLIFE CENTRE INC.

11 gyvūnų, kurių negalite laikyti naminiais gyvūnais Niujorke

PAŽIŪRĖKITE: kiekvienoje valstijoje uždrausti augintiniai

Kadangi egzotinių gyvūnų reguliavimas paliktas valstijoms, kai kurios organizacijos, įskaitant Jungtinių Valstijų humanitarinę draugiją, pasisako už federalinius standartizuotus įstatymus, kurie uždraustų kaip augintinius laikyti dideles kates, lokius, primatus ir dideles nuodingas gyvates.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurie augintiniai yra uždrausti jūsų gimtojoje valstybėje ir visoje šalyje.

PAŽIŪRĖTI: nuostabios gyvūnų nuotraukos iš viso pasaulio

Nuo besiganančių Tibeto antilopių iki migruojančių drugelių monarchų – šiose 50 laukinės gamtos nuotraukų visame pasaulyje užfiksuota stulbinanti gyvūnų karalystės malonė. Būsimoje galerijoje paeiliui nuo oro iki žemės iki vandens, joje daugiausia dėmesio skiriama paukščiams, sausumos žinduoliams, vandens gyvūnams ir vabzdžiams, kai jie dirba poromis ar grupėmis, o kartais ir vieni.

TOLIAU SKAITYKITE: Sužinokite, kaip gyvūnai visame pasaulyje reaguoja į COVID-19

PAŽIŪRĖKITE: 30 įdomių faktų apie miegą gyvūnų karalystėje

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.