6 suimtas už neteisėtą retų rūšių kontrabandą Pangolin svarstyklės

6 suimtas už neteisėtą retų rūšių kontrabandą Pangolin svarstyklės

Kankerio policijos komanda šeštadienį sulaikė šešis žmones, nukentėjusiame Naksalo rajone, Kankeryje, kurie tariamai bandė nelegaliai gabenti retų laukinių gyvūnų pangolino žvynus (odą).

Per reidą policija atgavo 53 kilogramus Pangolino odos, konfiskavo šešis mobiliuosius telefonus ir grynųjų pinigų, šeštadienį telefonu kalbėjosi su FPJ.

Vietinėje juodojoje rinkoje „Pangolin“ parduodamas už 24 000 rupijų. Tokiomis aplinkybėmis 53 kg „Pangolin“ odos kainuos daugiau nei 12 mln. rupijų, tuo tarpu tarptautinėje rinkoje ji parduodama daug brangiau, sakė pareigūnas.

Reidas buvo surengtas Koraro policijos komisariato ribose, kai buvo patvirtinta, kad visi kontrabandininkai juda į Kankerį per Bhanupratapurą, kur įtariami kontrabandininkai atvyko prabangiu visureigiu, sakė pareigūnas.

Reidų metu buvo sulaikyti kontrabandininkai: Paritosh, Amit, Gautam, Vishwajeet, Ganesh, Sanatan. Be to, Vishwajeet ir Paritosh buvo nustatyti kaip Kankerio vietiniai gyventojai.

Po sulaikymo informuoti šaltiniai; policija šeštadienį visus kaltinamuosius pasiuntė į areštinę. Visi kaltinamieji buvo suimti pagal laukinės gamtos apsaugos įstatymą.

Buvo pranešta, kad laukinis gyvūnas Pangolinas yra labai dažnas medžiotojų grobis, nes jų oda yra labai vertinga, juos medžioja brakonieriai visame pasaulyje, įskaitant Chhattisgarh, dėl odos, kaulų ir mėsos, nes jie yra labai paklausūs. tokiose šalyse kaip Kinija, Vietnamas ir Afrikos šalys.

Buvo tikima, kad pangolino svarstyklės turi nepaprastų gydomųjų galių, padedančių gydyti įvairias sveikatos ir dvasines problemas. Tarptautinės gamtos apsaugos sąjungos (IUCN) duomenimis, pangolinai sudaro 20% visos nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais.

(Jei norite kasdien gauti mūsų el. laišką apie WhatsApp, spustelėkite čia. Leidžiame dalytis dokumento PDF formatu WhatsApp ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose.)

Paskelbta: šeštadienį, 2021 m. gruodžio 18 d., 19:47 IST

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.