5,5 kg Pangolin svarstyklės, kurių vertė 12 000 ₹ konfiskuota | Thane naujienos

5,5 kg Pangolin svarstyklės, kurių vertė 12 000 ₹ konfiskuota |  Thane naujienos
THANE: Thane nusikaltimų skyrius suėmė vieną asmenį ir konfiskavo Pangolin svarstykles, sveriančias 5,5 kg, kurių vertė viršija 12 mln.
Kaltinamasis buvo identifikuotas kaip Kiranas Dhanwade’as (31 m.), Golibaro maidano gyventojas Gatkopare.
Vikas Ghodke, 5-ojo nusikalstamumo skyriaus vyresnysis inspektorius, sakė: “Mūsų inspektoriaus padėjėjas Bhushanas Shinde gavo pranešimą, kad į vietą atvyks žmogus su konkrečiu aprašymu. Todėl policijos komanda budėjo ir sulaikė vyrą. . Atlikusi kratą policija svarstykles rado maiše. Bendras svarstyklių svoris viršijo 5,5 kg, o tai turguje kainuoja 12 mln.
Miško pareigūnai taip pat buvo surengti operacijai. Ghodke pridūrė: “Kainai skiriasi priklausomai nuo pirkėjo pajėgumų ir poreikių. Mes tiriame svarstyklių šaltinį ir ar yra bendrininkų.”
Policija pranešė, kad svarstyklės yra naudojamos dėl savo gydomosios vertės Rytų medicinoje, taip pat kaip liaudies gynimo priemonės nuo tokių negalavimų kaip astma, reumatas, artritas, taip pat kaip sekso stimuliatorius.
Dalis žmonių jį taip pat naudoja prietaringoje veikloje, taip pat juodosios magijos ritualams.
Nusikaltimas pagal Laukinės gamtos apsaugos įstatymo skirsnius buvo užregistruotas Shri Nagar policijos nuovadoje prie Wagle turto skyriaus, o nusikaltimų skyriaus pareigūnai atlieka tolesnį nusikaltimo tyrimą, Ghodke sakė TOI.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.